comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın sakat futbolcularında son durum nedir?

03 Kasım 2017, Cuma 14:10
Beşiktaş'ın sakat futbolcularında son durum nedir?

Beşiktaş'ta sakatlıkları bulunan Atiba, Gökhan Gönül, Tolgay Arslan ve Dusko Tosic'in durumu yarın yapılacak kontrollerden sonra netleşecek.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Monaco ile oynanan Şampiyonlar Ligi mücadelesi sırasında sakatlık geçiren yıldız futbolcuları Atiba, Gökhan Gönül, Tolgay Arslan ve Dusko Tosic'in durumları merak konusu.


Beşiktaş'ın sakat futbolcularında son durum nedir?


Beşiktaş futbol takımında Monaco mücadelesi sonra MR çektiren yıldız isimleri Dusko Tosic, Gökhan Gönül, Atiba ve Tolgay Arslan'ın Göztepe mücadelesi öncesinde durumları merak konusu.

Beşiktaş, 5 Kasım Pazar günü Göztepe deplasmanına konuk olacak. Siyah beyazlı takımda Monaco mücadelesi sonrasında MR çekimine giden yıldız oyuncular Tolgay Arslan, Atiba, Dusko Tosic ve Gökhan Gönül'ün Göztepe mücadelesi öncesinde dinledirilmesi gündeme geldi. 4 yıldızın son olarak durumu yarın yapılacak idman sonrasında netleşecek.


Beşiktaş'tan sakatlık açıklaması


''Futbol Takımımızın dün akşam UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Monaco ile oynadığı maçta sakatlanan oyuncularımızdan; Dusko Tosic'in sol uyluk arka adelesinde (Biceps) ve Atiba Hutchinson'un sol uyluk arka adelesinde (Hamstring) zorlanma, Tolgay Arslan'ın sağ bacak baldır adele zarında (lateral gastrocnemius) zorlanmaya bağlı kanama ve Gökhan Gönül'ün sağ diz kapsülde gerilme tespit edilmiş olup oyuncularımızın tedavisine sağlık ekibimiz tarafından dün geceden itibaren başlanılmıştır. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)