comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın rakibi Bayern Münih'te önemli gelişmeler! Fatih Demireli aktardı

11 Aralık 2017, Pazartesi 17:23
Beşiktaş'ın rakibi Bayern Münih'te önemli gelişmeler! Fatih Demireli aktardı

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Bayern Münih'i gazeteci Fatih Demireli aktardı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Almanya'nın güçlü takımlarından Bayern Münih ile eşleşti. Bayern Münih'teki son durumu Almanya'da yaşayan gazeteci Fatih Demireli aktardı. TRT Spor'a bağlanan Fatih Demireli, Bayern Münih cephesiyle ilgili şunları söyledi:


Beşiktaş - Bayern Münih Şampiyonlar Ligi Haberleri


Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi son 16 turundaki rakibi Bayern Münih'i TRT Spor'da Fatih Demireli değerlerlendirdi. 

"BAYERN MÜNİH CEPHESİ MEMNUNİYETİ GİZLEMİYOR"
Almanlar kuradan memnun ve bunu da gizlemiyorlar. Basın toplantıları oldu kurayla ilgili. Futbolcular gizlemedi memnuniyetlerini. Heynckess biraz diplomatik yaklaştı ama genel olarak memnunlar. 

"ANCELOTTİ OLSAYDI EĞER..."

Ancelotti olsaydı bu memnuniyeti paylaşacak özgüvende olmazlardı. Yeni bir teknik adamla özgüven geldi. Bundan önce takım hocadan, hoca yönetimden kopmuştu. Taraftarla aralarında bağ yoktu. Bayern Münih eğer Ancelotti ile devam ediyor olsaydı lige şu anda çıkış yakalamıyor olacaktı. Takım içinde özellikle ahenk oluştu tekrar. Herkes tekrar kenetlendi ve hava geldi kulübe. Taraftarların coşkusu arttı. Bu da sahaya yansıyor. Bayern Münih özellikle Şampiyonlar Ligi'nde çok iyi bir grafik çizgi Heyckness döneminde. Ligde de açık ara lider.

"BEŞİKTAŞ KARŞISINDA ÇOK DAHA İYİ BİR BAYERN MÜNİH OLACAK"

Aslında sorunlu bir sezon geçiriyorlar. Çok fazla sakatları var. Fiziksel olarak üst düzeyde değiller ama buna rağmen kaliteli ayaklarıyla iyi seviyeye geldiler. Almanya'da devre arası olacak ve 1 ayda kamp dönemi olacak. Heyckness burada takımla birlikte daha fazla zaman geçirecek. Bu gördüğümüz Bayern Münih'ten daha iyi bir takım göreceğimizi söyleyebilirim. Çünkü transfer yapacaklar." 

"CENK TOSUN BENİM FUTBOLCUM OLSA..."

Ozan Tufan'dan yeni öğrendim. Bizimle beraber çalışmayacaklarmış. Onun için yorum yapmayacağım. Tolgay Arslan Avrupa'da oynayacak bir futbolcu. Sözleşme uzatmadan önce bize teklif geldi. Cenk Tosun bu sene çok iyi. Şampiyonlar Ligi'nde olduğu için herkes Beşiktaş'ı izliyor. Cenk Tosun benim futbolcu olmadığım için yorum yapamam. Cenk Tosun benim futbolcum olsa en değerli futbolcum olurdu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)