comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın penaltısı hakkında! "Erman Toroğlu & Deniz Çoban"

28 Şubat 2020, Cuma 23:35
Beşiktaş'ın penaltısı hakkında!

Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş maçında siyah beyazlıların kazandığı penaltıyı hakem yorumcuları değerlendirdi. 

FutbolArena - Süper Lig 24. haftasında Aytemiz Alanyaspor ile Beşiktaş arasında oynanan maçta siyah beyazlıların 85. dakikada kazandığı penaltı tartışma konusu oldu. Beşiktaş, 87. dakikada Burak Yılmaz'ın penaltı golüyle 2-1 öne geçerken, maç sonu Alanyasporlu Caulker pozisyonun penaltı olmadığını ve vücudundan sekerek eline çarptığını söyledi. 


Aytemiz Alanyaspor 1-2 Beşiktaş Burak Yılmaz - Caulker penaltı pozisyonu


Hakem yorumcuları Erman Toroğlu ve Deniz Çoban, müsabakanın ardından penaltı pozisyonnu yorumladı. 

ERMAN TOROĞLU: %100 PENALTI (A SPOR)
Burak Yılmaz topa vururken Alanyasporlu futbolcunun ayağına vuruyor ama yalandan yatıyor ve elleri açık. Bir yerde top geçmesin demektir. Sonra elime çarpıyor. Gelirken ellerini kapatacaksın. Ellerin açık geliyorsun sen. Pozisyon %100 penaltı. 

DENİZ ÇOBAN: "PENALTI KARARI DOĞRU" (BEIN SPORTS)

Deniz Çoban ise, "Vücuttan seken toplar beklenmedik top olarak değerlendiriliyor ama burada durum farklı. Ayrıca Caulker'in elleri açık ve oyuncu da çok iyi niyetli değil. Pozisyonda penaltı kararı doğru." dedi. 

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut ise penaltı pozisyonuyla ilgili olarak, ""Bence kesinlikle penaltı değil. Kontrol dışı, doğal hareketten doğan pozisyon. Ligimizde böyle verilmeyen çok pozisyon var. Büyük takım olunca veriliyor, başka takımda verilmiyor." ifadelerini kullandı. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"