comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın ÖdülSenin gecesi (BırakmamSeni)

09 Eylül 2020, Çarşamba 20:57
Beşiktaş'ın ÖdülSenin gecesi (BırakmamSeni)

ÖdülSenin gecesi saat 21:00'da. Beşiktaş'ın BırakmamSeni kampanyası öncesinde Ahmet Nur Çebi taraftarlara çağrıda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın BırakmamSeni kampanyasına destek amacıyla yürütülen ÖdülSenin gecesi saatat 21:00'da. ÖdülSenin gecesi Beşiktaş'ın Youtube kanalından yayınlandı. 

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, ÖdülSenin gecesi siyah beyazlı taraftarlara, "ÖdülSenin yayını için tüm taraftarlarımızı kulübümüzün Youtube kanalına abone olmaya, yayını izlemeye ve BırakmamSeni kampanyamıza desteğe davet ediyorum." şeklinde çağrıda bulundu. 

4 SAATTE 80 MİLYON TL TOPLANMIŞTI

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay Kanal D'de düzenlenen ÖdülSenin gecesi ilk yayını Rahmi Koç'un 10 milyon TL bağışıyla açılmış ve Beşiktaş 4 saatte 80 milyon TL toplamıştı. 

YAYINDAN ANBEAN GELİŞMELER BURADA...

AÇILIŞ: "BEŞİKTAŞ YÖNETİCİSİ ENİS ULUSOY"

Beşiktaş yöneticisi Enis Ulusoy, gecenin ilk bağış yapan ismi oldu ve telefon bağlantısıyla katıldığı yayında 100 bin TL ile açılışı yaptığını söyledi. 

ACUN ILICALI'DAN DESTEK


Acun Ilıcalı videolu destekte bulunduğu yayında, "Rahmetli babam Beşiktaşlıydı. Ben de yıllardır Beşiktaş muhabirliği yaptım. Sergen hoca ile kader birliği yapmışlığımız var. Beşiktaş taraftarlarına destek çağrısında bulunuyorum." ifadelerini kullandı. 

TRİBÜNDEN BÜYÜK DESTEK

Beşiktaş'ta kaleci Ersin ve Umut Nayir'ın katıldığı gecede eski Survivor yarışmacısı ve aynı zamanda atlet olan Sema Aydemir de yer aldı. Tribünlerden büyük destek geldiğini söyleyen Sema Aydemir, güzel bir gece olduğunu belirterek 6 kişinin kısa süre içinde yaptığı bağışı aktardı. "

12.000 TL
20.000 TL
10.000 TL
250.000 TL
56 tişört
500 forma

ARAS BULUT İYNEMLİ: "BEŞİKTAŞ BENİM İÇİN AŞKTIR"


Beşiktaş taraftarlarına destek çağrısında bulunan isimler arasında ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli de yer aldı. Aras Bulut İynemli videolu mesajında "Beşiktaş benim için aşktır. Beşiktaş, fedadır, saygı ve sadakattir. Bugün de Beşiktaş taraftarının elinden geleni yapacağına eminim. Hep birlikte Karakartal oley!" diye konuştu. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!