comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Ocak'ta transfer edeceği Vida'yı hiç böyle görmediniz

13 Kasım 2017, Pazartesi 19:16
Beşiktaş'ın Ocak'ta transfer edeceği Vida'yı hiç böyle görmediniz

Beşiktaş'ın Ocak ayında transfer edeceği Domagoj Vida, Hırvatistan'ın Dünya Kupası'na katılmasını ilginç bir şekilde kutladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Ocak ayında transfer edeceği Domagoj Vida, Hırvatistan milli takım formasıyla Dünya Kupası'na katılmanın sevincini yaşıyor. 2018 Dünya Kupası Play-off maçlarında Yunanistan ile eşleşen iki maç sonunda rakibini saf dışı bırakan Hırvatistan'ın tecrübeli futbolcusu Vida, maçın ardından Federasyon görevlisiyle dans ederek bu zaferi kutladı. 

VİDA'YI HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ
Yunanistan ile Hırvatistan arasında 2018 Dünya Kupası Elemeleri Play-Off maçının ardından Rusya biletini alan Hırvatistan'da, maç sonrası Domagoj Vida Federasyon görevlisiyle dans ederek bu zaferi kutladı. Vida'nın maç sonunda Federayon görevlisiyle olan dansı da Hırvat medyasında da büyük ilgi gördü. 


 

Beşiktaş Vida'yı transfer ediyor mu?


Ara transfer ödneminde Dinamo Kiev ile olan sözleşmesi sona eren ve Beşiktaş'a transfer olacak olan Hırvat stoper Domagoj Vida'nın ailesi bir süredir İstanbul'da ev bakıyor.  Vida'nın ailesi ve maça davet edilen arkadaşları Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı Monaco maçını tribünden takip ettiler. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)