comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Lens transferi için resmi açıklama

03 Ağustos 2017, Perşembe 00:46
Beşiktaş'ın Lens transferi için resmi açıklama

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, "Lens ile görüştüğümüz doğrudur ama şu an ne aşamada olduğunu bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, İspanyol santrfor Alvaro Negredo ve Hollandalı kanat oyuncusu Jeremain Lens ile görüştüklerini söyledi. Beşiktaş Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da.
 

Beşiktaş'ın Lens transferinde son durum


İzmit Beşiktaşlılar Derneği tarafından Başiskele ilçesinde bir otelde düzenlenen şampiyonluk kutlamasına katılan Torunoğulları, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Negredo ve Lens ile görüştüğümüz doğrudur ama şu an ne aşamada olduğunu bilmiyorum. Beşiktaş Kulübü, mutlaka santrfor transfer edecektir, bu akşam da olabilir yarın da olabilir. Bu akşam belki güzel haberler de gelebilir." diye konuştu.

SAATLER SONRA NEGREDO TRANSFER EDİLDİ
Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları'nın Alvaro Negredo açıklamasından saatler sonra transfer resmiyete kavuştu. Beşiktaş'ın diğer yönetim kurulu üyeleri İspanya'da Negredo'ya resmi imzayı attırarak fotoğrafları paylaştı.
 

Beşiktaş stoper transfer edecek mi?


Torunoğulları, ay sonuna kadar devam edecek transfer süresi içinde kadrolarına stoper de katacaklarını belirterek, bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek için çalıştıklarını vurguladı.
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in milli takım sürecinin kesinleşmesi ile ilgili de konuşan Torunoğulları, "Şenol hocayla bizim sözleşmemiz var. Kendisi başkanın bilgisi dahilinde görüşmüştür. Şenol hoca, doğru olanı yapmıştır. Beşiktaş da bir milli takım, sonuçta biz UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Türkiye'yi temsil ediyoruz. Bu da bir milli görevdir. Burada da görevinin başındadır." ifadeleri kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.