comScore
1 / 6

Beşiktaş'ın İtalya çıkarmasındaki sır ortaya çıktı! İşte asıl hedef...

 

FutbolArena - Milano’ya çıkarma yapan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın menajer Mirsad Türkcan ile bir araya gelmesinin ardından birçok transfer iddiası ortaya atılmıştı.

 

2 / 6

Devre arasında yüksek maliyeti nedeniyle Domagoj Vida ile yollarını ayırmak isteyen Beşiktaş yönetimi, Hırvat stopere gelecek teklifleri değerlendirme kararı almıştı. Hali hazırda Domagoj Vida için gelen teklifler beklenilen seviyeye gelmedi ancak Beşiktaş B planı için hazırlıklara başladı.
3 / 6
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Milano’da Mirsad Türkcan ile yaptığı görüşmede Domagoj Vida’nın ayrılma ihtimaline karşılık Milos Degenek ismini düşündüklerini ilettiği öğrenildi.
4 / 6
Kızılyıldız’da forma giyen Milos Degenek’in Al Hilal’e transferinin ne durumda olduğunu öğrenmesini istedi.
5 / 6

24 yaşındaki Avustralyalı stoper Milos Degenek, bu sezon Kızılyıldız formasıyla gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekerken, 33 maça çıktı. Milos Degenek özellikle Kızılyıldız’la Şampiyonlar Ligi’nde 13 maçta gösterdiği performansla göz doldurdu.
6 / 6
Bu arada Sırp basınına yansıyan haberlerde Al Hilal’in Milos Degenek için Kızılyıldız’a 3 milyon Euro bonservis ödemeye hazır olduğu ve oyuncuya da yıllık 2 milyon Euro teklif ettikleri bildirildi.

Fotospor