comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın istediği Vida'nın takım arkadaşından transfer itirafı

18 Ağustos 2017, Cuma 17:52
Beşiktaş'ın istediği Vida'nın takım arkadaşından transfer itirafı

Beşiktaş'ın transfer etmek için görüşmelerini sürdürdüğü Domagoj Vida'nın takım arkadaşından çarpıcı itiraflar geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer gündeminde son günlerde en fazla konuşulan isim olan Vida'da yeni gelişmeler yaşanıyor. UEFA Avrupa Ligi'nde Perşembe akşamı Maritimo deplasmanında oynadığı müsabakada forma giyen Hırvat savunma oyuncusunun takım arkadaşı Kravets'in yakın çevresine Vida hakkında önemli açıklamalar yaptığı öne sürüldü. 
 

 

Beşiktaş'ın Vida transferinde son dakika haberleri


Beşiktaş'ın yaz transfer döneminde kadrosuna katmak istediği Vida'nın teknik direktörü Khatskevich, son olarak Hırvat futbolcunun başka bir kulüple görüştüğünü açıklamıştı. Bu gelişmenin ardından Vida'nın takım arkadaşı Kravets'in ise Ukrayna basınında yakın çevresine Vida ile konuştuğu iddia edilirken, "Vida'nın kafasının karışık olduğunu görebiliyorum. Çünkü başka bir kulüple görüşüyor. O büyük profesyonel. Her şeye rağmen kendini futbola veriyor ama burada kaldığı sürece eski konsantrasyonunu sergileyebileceğini düşünmüyorum. Çünkü aklında transfer var ve bir an evvel sonuçlanmasını istiyor." dediği öne sürüldü. 
 

Beşiktaş'ın Domagoj Vida'ya yaptığı teklif


Beşiktaş'ın yapılan görüşmelerde Vida'ya yaptığı teklifin detaylarına da ulaşıldı. Siyah beyazlılar, Aralık ayının sonunda sözleşmesi sona erecek olan Domagoj Vida için 1 milyon Euro'luk bonservis bedeli ödeyebileceklerini iletti. Bu teklifin kabul edilmesi halinde oyuncuya 1 milyon Euro'luk imza parası da önerildi. Eğer Vida, Dinamo Kiev ile yapacağı görüşmede bonservis bedelini 1 milyon Euro'ya indirebilirse transferi bitirecek.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerini Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)