comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın İspanya'daki hazırlık maçları ne zaman, hangi kanalda?

23 Temmuz 2017, Pazar 18:56
Beşiktaş'ın İspanya'daki hazırlık maçları ne zaman, hangi kanalda?

Beşiktaş, İspanya kampında bu ülke temsilcileriyle 3 hazırlık maçı yapacak.

FutbolArena - Beşiktaş Futbol Takımı, yeni sezon öncesi yapacağı kamp ve hazırlık maçları için İspanya'ya geldi. Siyah beyazlılar burada Real ValladolidLas Palmas ve Real Betis ile karşılaşacak.
 

Beşiktaş'ın İspanya kampında son durum


Siyah-beyazlılar, İstanbul'dan kalkan uçakla 4 saatlik yolculuğun ardından İspanya'nın Malaga kentine ulaştı. Beşiktaş kafilesi, buradan da kara yoluyla Marbella kentine gelerek kamp yapılacak otele yerleşti.

Beşiktaş, İspanya'daki ilk antrenmanını bu akşam yapacak. Sezon hazırlıklarına İstanbul'da başlayan ve daha sonra Çin'de Schalke 04 takımıyla bir hazırlık maçı yapan siyah-beyazlılar, çalışmalarına tam kadro devam edecek. Çin'e götürülmeyen Anderson Talisca ve Gökhan Gönül de İspanya kampında yer aldı. İzinli olmaları nedeniyle İstanbul ve Çin'deki hazırlıklarda bulunmayan Pepe ile Ricardo Quaresma da İspanya'da kadroya dahil olacak.
 

Beşiktaş'ın hazırlık maçları saat kaçta, hangi kanalda?


Beşiktaş, İspanya kampında bu ülke temsilcileriyle 3 hazırlık maçı yapacak.
İspanya'daki ilk hazırlık maçını Real Valladolid ile Marbella Stadı'nda 25 Temmuz Salı günü oynayacak siyah-beyazlı ekip, 27 Temmuz Perşembe günü de aynı statta Las Palmas ile mücadele edecek. Beşiktaş, 30 Temmuz Pazar günü Mirador Stadı'nda Real Betis'le bir hazırlık maçı daha yaptıktan sonra Türkiye'ye dönecek.

Beşiktaş'ın hazırlık maçları D Smart'ta Smart Spor kanalından naklen ve şifreli olarak yayınlanacak.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"