comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Hulk transferindeki rakipleri! Görüşmeler sürüyor

22 Ocak 2021, Cuma 21:23
Beşiktaş'ın Hulk transferindeki rakipleri! Görüşmeler sürüyor

Beşiktaş'ta Hulk heyecanı yaşanıyor. Siyah beyazlı takımın Hulk transferindeki rakipleri belli oldu.

FutbolArena - Beşiktaş cephesinden Hulk transferi için gelen açıklamalardan sonra Brezilyalı futbolcuya ülkesinden yoğun ilgi olduğu ortaya çıktı. Palmeiras ve Atletico Mineiro, Hulk'u transfer hedefine aldı.
 

Hulk, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Brezilya basınından Globo Esporte'nin haberine göre Serie A ekipleri Palmeiras ve Atletico Mineiro, Hulk transferi ile yakından ilgileniyor. 34 yaşındaki yıldız futbolcunun Palmeiras'a daha yakın olduğu ancak kulübün temkinli olduğu aktarıldı. Atletico Mineiro'nun ise Hulk ile müzakerelere devam ettiği ifade edildi.

Palmeiras'a sempatisi bulunun Huk için ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri takımlarından da transfer teklifleri olduğu öne sürüldü. Palmeiras yönetimi futbolcunun maliyeti nedeniyle transferin gerçekleşmesini zor görüyor.
BEŞİKTAŞ'TAN HULK AÇIKLAMASI

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, "Hulk iyi bir oyuncu. Tartışmaya kapalı o konu. Bütçemize uygun olursa değerlendirmeyi düşünürüz. Önemli olan bütçemize uygun olması gerekiyor. Hocamızla da istişare ederek gidiyoruz. Hulk'la bir temasımız oldu. Konu olgunlaşınca bilgisini veririz."
 açıklamasında bulunmuştu.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"