comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın gözdesi Ze Luis'e Katar'dan teklif

27 Ağustos 2020, Perşembe 23:26
Beşiktaş'ın gözdesi Ze Luis'e Katar'dan teklif

Qatar SC kulübü, Beşiktaş'ın da gündeminde yer alan Ze Luis için Porto'ya teklifte bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın transfer gündemindeki Ze Luis'e Katar'dan teklif geldi. Siyah beyazlıların kiralamak istediği golcü futbolcu için Qatar SC kulübü satın alma opsiyonuyla birlikte kiralama teklifinde bulundu. 

Qatar SC kulübü, Ze Luis için Porto'ya resmi teklifte bulundu. Kiralama bedeli olarak 2 milyon euro öneren Katar kulübünün yetkilileri, satın alma opsiyonunu ise 8 milyon euro olarak belirledi. Porto yönetimi henüz bu teklife olumlu veya olumsuz geri dönüş yapmadı. 
Öte yandan Ze Luis'in ise şu anda Katar'da oynamaya sıcak bakmadığı da gelen haberler arasında. 

 

Transfer Haberleri: Ze Luis, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Beşiktaş'ın transfer etmek istediği isimlerden olan golcü oyuncu Ze Luis'in menajeri Jose Fouto'dan siyah-beyazlılarla ilgili açıklama geldi. Beşiktaş'ın bu futbolcuya ilgisi olduğunu açıklayan Fouto, "Evet, Beşiktaş tarafında bir ilgi var. Ciddi bir müzakereye girmeden kısa bir görüşme oldu. Porto'nun ne düşündüğünü onlara söyledim. Beşiktaş, Türkiye ve Avrupa'da büyük bir kulüp. Ze Luis'in Porto ile 3 yıllık sözleşmesi var. Beşiktaş'ın bu ilgisine teşekkür ediyoruz. Kendileriyle ilk temas sağlandı. Önümüzdeki günlerde neler olur, bekleyip göreceğiz" diye konuştu.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"