comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın gözdesi Vida'ya rakipten övgü: "Ondan iyisi yok."

24 Kasım 2017, Cuma 20:50
Beşiktaş'ın gözdesi Vida'ya rakipten övgü:

Beşiktaş'ın gözdesi Domagoj Vida için Olimpik Donetsk futbolcusu Mohammed Rharsalla övgü dolu ifadeler kullandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer gündeminde yönetimin Ocak ayında kadrosuna katmayı planladığı Domagoj Vida'ya Ukrayna'da övgüler yağıyor. Ukrayna Ligi takımlarından Olimpik Donetsk'in Faslı futbolcusu Mohammed, Ukrayna basınına verdiği röportajda Vida'dan bahsetti. 
 

Beşiktaş - Vida haberleri


Beşiktaş'ın sezon başında kadrosuna katmak istediği fakat sözleşmesi Ocak ayında biteceği için devre arasına sarkan Domagoj Vida transferinde Fikret Orman bu gelişmeleri doğrularken, Hırvat stoper hakkında Ukrayna Ligi'nde övgü dolu bir açıklama yapıldı. 

Ukrayna Ligi takımlarından Olimpik Donetsk'te forma giyen Faslı futbolcu Mohammed Rharsalla, Ukrayna basınına verdiği röportajda "Sizce ligin en sert futbolcusu kim?" sorusuna Vida yanıtını verdi. 
"VİDA'YA KARŞI KOYMAK ÇOK ZOR"

Olimpik Donetsk futbolcusu Mohammed Rharsalla Vida hakkında yaptığı açıklamada, "Ligin en sert savunma oyuncularından biri, hatta en başında şüphesiz geliyor. Çok tecrübeli ve güçlü bir oyuncu. Ona karşı koymak zor. Nerede, ne zaman hamle yapacağını çok iyi biliyor. Üst düzey bir stoper." ifadelerini kullandı. 
 

Beşiktaş'ın Vida transferinde son durum


Ocak ayında sözleşmesi bitecek olacan ve Beşiktaş'ın ön protokol yaptığı Dinamo Kiev'in stoperi Domagoj Vida hakkında Ukraynalı gazeteci Valeriy Prygornytskyy, Everton ve Milan'ın devrede, Hırvat stoperin ise karar vermesi için 10 gün süresi olduğunu iddia etmişti. Ancak bu tekliflere rağmen Hırvat stoperin önceliği Beşiktaş. FutbolArena'nın ulaştığı bilgiye göre gelen transferler tekliflerine rağmen Vida yakın çevresine, "Benim Beşiktaş'a imzam ve ayrıca sözüm var. Dolayısıyla ilk sırada Beşiktaş geliyor." ifadelerini kullandı. 

Vida'nın Beşiktaş'a transferinde eğer beklenmedik bir pürüz yaşanır ve başka bir kulübe giderse, Ukraynalı gazetecinin iddia ettiği gibi siyah beyazlı kulüp bundan dolayı tazminat alacak. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)