comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın gözdesi Vida'dan transfer sözleri

09 Eylül 2017, Cumartesi 19:58
Beşiktaş'ın gözdesi Vida'dan transfer sözleri

Beşiktaş'ın Ocak ayında kadrosuna katması beklenen Domagoj Vida, Türkiye - Hırvatistan maçı ve geleceğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer  gündeminde Ocak ayında gelmesi beklenen Hırvat futbolcu Domagoj Vida ülke basınına verdiği röportajda önemli açıklamalarda. Türkiye - Hırvatistan maçında yaşananlarla ilgili olan yıldız savunma oyuncusu, transferiyle ilgili gelen soruyu da yanıtladı. 


Beşiktaş Vida transferinde son dakika haberleri


Türkiye - Hırvatistan maçıyla ilgili konuşan Domagoj Vida, "Hakem hatası yaşandığını kabul etmemiz gerekiyor. Türkler, Ukrayna'da bunun acısını çekti. Ancak bizim de başımıza geldi. Ben o anda Burak Yılmaz'ın kafayla oynadığını düşündüm ama soyunma odasına giderken tekrarını izledim ve net bir şekilde eliyle oynamış. Bunlar olabiliyor futbolda. Ancak doğruyu konuşmak gerekirse hakem hatası yaşandı." diye konuştu. 

Domagoj Vida, Türkiye - Hırvatistan maçında Eskişehir'deki taraftarlara da övgüler yağdırırken, "Maçta bizim daha fazla pozisyonumuz vardı. Uzun süre oyunun hakimiydik ve bir anlık hatadan dolayı kaybettik. Ancak paniğe gerek yok. Biz hala avantajlıyız. Türk taraftarlar takımlarına nasıl inanıyorsa, seyircimiz de bize inansın. Türk taraftarlar gerçekten etkileyici. Takımlarını uyandırdılar resmen. Etkileyici bir destek vardı." ifadelerini kullandı. 
 

Beşiktaş Domagoj Vida'yı Ocak ayında mı transfer edecek?


Beşiktaşlı yönetici Metin Albayrak, Karabükspor maçının ardından Domagoj Vida'nın Ocak ayında mı transfer edileceği sorusuna inşallah yanıtını verirken, Domagoj Vida ise transferiyle ilgili gelen soruya, "Şu anda Dinamo Kiev'in oyuncusuyum ama yakında neler olacağını göreceğiz." yanıtını verdi. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere
Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.