comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın gözdesi Facundo Ferreyra'dan Türkiye açıklaması

25 Mayıs 2018, Cuma 20:39
Beşiktaş'ın gözdesi Facundo Ferreyra'dan Türkiye açıklaması

Beşiktaş'la ismi anılmaya devam eden Facundo Ferreyra, Shakhtar Donetsk'ten ayrıldıktan sonra geleceği hakkında açıklama yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın bu yaz transfer döneminde kadrosuna katmak istediği iddia edilen Ukraynalı futbolcu Facundo Ferreyra geleceğiyle ilgili konuştu. Shakhtar Donetsk'le sözleşmesi biten ve mukavelesini uzatmayan Facundo Ferreyra'nın sezon ortasından bu yana Beşiktaş'la ismi anılıyor. 


Beşiktaş'ın Facundo Ferreyra transfer haberleri


Yıldız futbolcu geçtiğimiz günlerde Ukrayna ve Türk basınında Beşiktaş'la sözleşme imzaladığı haberleri yalanlarken, Shakhtar Donetsk'ten ayrıldıktan sonra geleceğiyle ilgili yeni bir açıklama yaptı. 

Facundo Ferreyra henüz bir kulüple sözleşme imzalamadığını söylerken, "Gelen teklifler var. Hakkımda çıkan haberleri basından okuyorum. Şu anda menajerim görüşmeleri sürdürüyor. Acele etmek istemiyorum. Doğru bir karar vermek için gelen teklifleri düşünceğim." diye konuştu.Yıldız futbolcu Türkiye'den teklif var mı sorusuna ise, "Dediğim gibi gelen teklifler var ama nereden olduğunu söyleyemem. Kararımı verdiğimde bunu öğreneceksiniz." dedi.  
 

Facundo Ferreyra kimdir? Facundo Ferreyra'nın oynadığı takımlar


1991 doğumlu oyuncu Facundo Ferreyra, forvet noktasında görev yapıyor. Facundo Ferreyra kariyerinde sırasıyla  Banfield, Velez Sarsfield ve formaları giydikten sonra Shakhtar Donetsk'e transfer olmuştu. Ferreyra, Newcastle United'da da 1 sezon kiralık oynamıştı. Ferreyra, bu sezon 35 maçta 16 gol kaydetti.Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"