comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın zorlu fikstürünü Çağdaş Sevinç ve Fatih Doğan beIN Sports'ta değerlendirdi! 'Önemli tez...'

14 Şubat 2018, Çarşamba 19:21
Beşiktaş'ın zorlu fikstürünü Çağdaş Sevinç ve Fatih Doğan beIN Sports'ta değerlendirdi! 'Önemli tez...'

Beşiktaş'ın gündemini beIN Sports Detay programında Çağdaş Sevinç ve Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan değerlendirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih maçlarıyla birlikte Türkiye Kupası ve ligde çok zorlu bir fikstüre giriyor. Siyah beyazlıların bu zorlu fikstürde neler yapabileceği konusunda Çağdaş Sevinç ve Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan, beIN Sports Detay programında siyah beyazlıların gündemini değerlendirdi.


Beşiktaş'ın Şubat - Mart ayında hangi maçları var?


Beşiktaş'ın zorlu fikstürde başarılı olacağını düşündüğünü söyleyen Çağdaş Sevinç şu ifadeleri kullandı:

"BEŞİKTAŞ'IN ZORLU FİKSTÜRDE BAŞARILI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM"
Beşiktaş'ın zorlu fikstürden başarılı olacağını düşünüyorum. Beşiktaş'ın kadro kalitesi oldukça iyi. 3 kulvar için alternatifli 11'i var elinde. Ayrıca diğer takımlarda olmayan 5-6 tane üst düzey yedeği var. Bu zengin kadro iştah ve motivasyonu sorunu yaşadı. Şampiyonlar Ligi seviyesindeki kadar üst düzey motive olamadılar. Bence bu sorununun ortadan kalkacağı bir döneme giriyoruz. 3 günde 1 maç oynayacak ve ciddi rakiplere karşı. Futbolcunun kafasının dağılmasına fırsatı yok. Bunun takıma avantaj sağlayacağını düşünüyorum. Maksimum performansı sahaya yansıtacaklarını düşünüyorum. Özellikle lig ve kupa maçlarından başarıyla ayrılacağını düşünüyorum. "ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖNEMLİ. EVERTON BİLE ŞAŞIRDI"

Cenk Tosun Şampiyonlar Ligi'nde o golleri atmasa bu rakamlara çıkmazdı veya ismi geçmezdi. Sam Allardyce, Cenk Şampiyonlar Ligi'ni bırakıp bize geldi dedi. Şaşırıyorlar. Böyle bir fedakarlık yaptı ve Bayern Münih'le oynayacağı yerde bırakıp geldi. Futbolcular bu anlamda Şampiyonlar Ligi'ni daha fazla ciddiye alıyor ve bu da normal.
 

Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası maçı ertelenecek mi?


Beşiktaş yönetiminin Fenerbahçe ile oynanacak kupa maçlarının ertelenmesi görüşü hakkında Çağdaş Sevinç, beIN Sports Detay Programında şunları söyledi:

"MAÇ ERTELENMESİNE KARŞIYIM AMA..."

Ben maç ertelenmesine karşıyım. Ancak Beşiktaş'ın itiraz ettiği konu Fenerbahçe ile oynanacak kupanın ilk maçına. Avrupa'da iki yarı final arasında 50 gün olan başka yer yok. Maksimum 3 hafta sonra rövanş oynanıyor. 17 yıldır Türkiye'de Şubat ayında yarı final maçı oynanmadı. 16 senenin 14'ünde yarı final ilk maçları Nisan'da oynandı. Bu biraz entresan. Arada 50 gün var ve genel olarak itiraz. Tam olarak ifade edemediler. Ben olsam tam dile getirmezdim. Futbolculara bahane olarak sunmak yanlış. Tekrar ediyorum, maç ertelenmesine karşıyım ama rövanşı Nisan'da olan yarı final ilk ayağının Şubat'ta oynanması enteresan." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.