comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın eski hocası Schuster: "Türk hakemleri hiç değişmemiş."

20 Kasım 2017, Pazartesi 19:49
Beşiktaş'ın eski hocası Schuster:

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Bernd Schuster, Vodafone Park'ta izlediği Akhisarspor maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın eski teknik direktörlerinden Bernd Schuster, Süper Lig 12. haftasında siyah beyazlıların Akhisarspor ile golsüz berabere kaldığı maçı Vodafone Park'ta izledi. Schuster maçın ardından DHA'ya konuşarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş şampiyon olur mu?


Şu an Beşiktaş'ı izlediğimiz zaman çok dengeli, çok akıllı oynayan ve çok iyi oyunculardan kurulu bir takım görüyoruz. Gerek Türk oyuncular olsun, gerek yabancı oyuncuları olsun tam bir takımlar. Bu oyuncuların zaten uzun zamandır birlikte oynadığını göstermesi, o havayı vermesi zaten takım içerisinde çok önemli. Beşiktaş zaten bunun sonucunda son 2 senede lig şampiyonluğunu kazandı. Bu sene Şampiyonlar Ligi'nde de başarılı bir yol izliyor. Bunu da devam ettireceğini düşünüyorum. Çok başarılı bir yolda gittiklerini söylemem gerekiyor"

"BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE BAŞARILI"
"Beşiktaş'ın bu sene Şampiyonlar Ligi arenasında çok iyi işler yaptığını görebiliyoruz. Özellikle gruptaki bütün takımlar için çok ciddi bir rakip olduğunu gösterdi ve maçlarını kazandı, puanlarını aldı. Hiç yenilmedi. Bu çok önemli bir şey. Burada oynanacak maçta endişelenmesi gereken taraf Porto'nun olduğunu düşünüyorum. O taraftan da baktığınız zaman Porto çok tecrübeli bir takım. Her sene Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden ve hep yukarıları hedefleyen bir takım. İçeride kaybetseler bile, dışarıda kazanmasını bilen bir takım. Onlar açısından da önemli bir maç olacaktır ama ben Beşiktaş'ın salı günkü maçta tamamen hazır olacağını ve bu engeli de aşacağını düşünüyorum."

"HAKEMLERDE DEĞİŞİKLİK GÖREMEDİM"

Bugünkü hakemle başlayacak olursak, bizim burada olduğumuz dönemle bugün arasında çok bir fark olmadığını söylemem gerekiyor. Çünkü, tribünden de izlediğim kadarıyla Türk hakemlerinde çok değişen bir şey olmamış" ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!