comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın eski gözdesi Diego Costa isyan etti

14 Ağustos 2017, Pazartesi 18:23
Beşiktaş'ın eski gözdesi Diego Costa isyan etti

Beşiktaş'ın transferdeki eski gözdelerinden Diego Costa'nın geleceğiyle ilgili belirsizlik sürüyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın bir dönem listesinde olan ve taraftarların "Come To Beşiktaş" sloganıyla dev bir akım başlattığı Diego Costa'nın trannsferi resmen tıkanmış durumda. İspanyol futbolcu geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 


Diego Costa hangi takıma transfer olacak?


Chelsea'den ayrılması gündemde olan Diego Costa, transfer süreciyle alakalı olarak yaşadıklarını ve gelecek planlarını aktardı. İspanyol golcü, "Chelsea'nin gitmeme izin vermesini bekliyorum. Ayrılmak istemiyordum, ama menajer sizi istemiyorsa, gitmek zorundasınız. Ben Atletico Madrid'e geri dönmek istiyorum. Tüm takım arkadaşlarıma sorarsanız, onlar da aynısını söyleyecektir. Hepsi "Seni özledim." mesajları attı. " diye konuştu

"ARKASINDA CONTE VARDI"
"Ocak ayında kontratımı yenilemek üzereydim ama görüşmeleri durdurdular. Bunun arkasında Conte vardı, yapılmasını o istedi. Conte'nin menajerliğine büyük saygı duyuyorum, kişiliğine değil. Oyuncularına karşı çok mesafeli duran biri. Beni Çin'e, başka takımlara satmak istediler ama hepsini reddettim. Atletico Madrid'e gitmek istiyorum, Simeone de beni istiyor.
 

Diego Costa'nın Atletico Madrid'e transferi


Öte yandan Beşiktaş'ın bir dönem listesinde olan Diego Costa'nın Atletico Madrid'e transferi de tıkandı. Sky Sports'un haberine göre; Chelsea'nin İspanyol golcü için istediği bonservis bedelini Atletico Madrid ödemeye yanaşmayınca görüşmeler tıkandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)