comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Milosevic, AIK Solna'da

28 Şubat 2018, Çarşamba 10:17
Beşiktaş'ın eski futbolcusu Milosevic, AIK Solna'da

Beşiktaş'ın 2014-2015 sezonu devre arasında transfer ettiği Milosevic, İsveç ekiplerinden AIK Solna'ya transer olmak üzere.

FutbolArena - Beşiktaş'ın sezon başında Çaykur Rizespor'a kiraladığı ve ardından sözleşmesini feshettiği Milosevic ülkesine geri dönmek üzere...

Beşiktaş'ın 2014-2015 sezonu devre arasında transfer ettiği Milosevic, Hannover, Darmstadt ve Çaykur Rizespor takımlalrına kiralanmıştı.


Beşiktaşlı Milosevic'in yeni takımı


İsveç basınında yer alan habere göre; İsveçli stoper, AIK Solna ile anlaştı ve kısa bir süre içerisinde resmi açıklama yapılacak. AIK Solna'nın Milosevic ile 3 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtildi. 2011-2015 yılları arasında AIK Solna'da forma giyen 26 yaşındaki stoper, 1 milyon euroya Beşiktaş'a transfer olmuştu.
RİZESPOR'DA İYİ GİDİYORDUM AMA.."

8 Eylül'de Rizespor'un Başkanı ve antrenöründen bir haber aldım. Benimle ilgileniyorlardı. Ben de daha fazla forma giymek için Çaykur Rizespor'da oynamak istiyordum. Kulüp ve tesisler olduköa iyiydi. Transfer olduğum günden bu yana her şey güzel gidiyordu. Ben de iyi oynuyordum. Ancak sonrasında ne olduğunu anlamadığım bir şekilde antrenör değişikliği yaşandı. İbrahim Üzülmez takımın başına geldi. Sonrasında bir anda yönetimden kaynaklanan bir değişim oldu. Sanırım kulüp yabancı futbolcu istemiyordu. 
 

Milosevic'ten Beşiktaş açıklaması


"BEŞİKTAŞ'LA ARAMIZDA BÜYÜK SAYGI VAR"

Milosevic, Beşiktaş'tan ayrılık sürecini de anlattı. İsveçli futbolcu, "Şimdi burada oturup bir çok şey söyleyebilirim ama insanlar yurt dışında nasıl çalışıldığını bilmiyor. Rizespor'dan ayrıldıktan sonra Beşiktaş'la sözleşmemi erken feshedebilir miyiz diye yönetimle konuştum ve bu kararı verdim. Pek iyi bir dönem geçiremedim ama kulüple aramızda büyük bir saygı vardı. 

"BEŞİKTAŞ'A GİTTİĞİM İÇİN PİŞMAN DEĞİLİM"

Beşiktaş'a gittiğin için pişman mısınız sorusu hakkında konuşan Milosevic, "Kesinlikle hayır. Bu dönemde Budesliga'da oynadım. U21 Avrupa Şampiyonasında altın madalya kazandım ve A Milli takıma yükseldim. Türkiye'ye gitmek benim için hata değildi. Sadece Almanya'da seçimlerde bazı hatalar yaptım ama Beşiktaş'a gittiğim için asla pişman değilim. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)