comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Holosko'dan Türkiye ve terör itirafı

18 Ağustos 2017, Cuma 18:26
Beşiktaş'ın eski futbolcusu Holosko'dan Türkiye ve terör itirafı

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Filip Holosko, Slovak basınına verdiği röportajda Türkiye ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın eski futbolcusu Holosko, Avustralya'da Sydney formayı giydikten sonra ülkesine geri döndü. Slovak futbolcu ülke basınına verdiği röportajda "Türkiye'ye geri dönmeyi düşündün mü?" sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi. 
 

Beşiktaş'ın eski futbolcusu şimdi hangi takımda oynuyor?


Beşiktaş'ın eski futbolcusu Filip Holosko, 2015 yılından bu yana Avustralya'da Sydney forması giydikten sonra takımından ayrıldı. 33 yaşındaki tecrübeli oyuncu ülkesine dönerek Slovan Bratislava'ya transfer oldu. 

Slovan Bratislava ile sözleşme imzaladıktan sonra ülke basınına açıklamalarda bulunan Holosko, "Yeniden ülkeme döndüğüm için mutluyum. Şimdi Slovan Bratislava'nın başarısı için ter dökeceğim ve burada elimden geleni yapacağım. Umarım takımıma katkı sağlarım." ifadelerini kullandı. 
"TERÖR YÜZÜNDEN EŞİM TÜRKİYE'DE YAŞAMAK İSTEMİYOR"

Holosko, Slovak basınına yaptığı açıklamada yeniden Türkiye'ye dönmeyi düşündün mü sorusuna ise, "Açıkçası bazı teklifler vardı. Ancak eşim Türkiye'de yaşamak istemiyor. Ben de ailemden uzak kalmak istemiyorum. Türkiye'deki terör olaylarından ailemin bunu istememesi doğal. Ben de onlardan ayrı kalmak istemiyorum. Bu yüzden Slovakya'ya geri döndüm." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)