comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Erzurum'da kırmızı isyanı! (N'Koudou penaltı)

15 Ocak 2020, Çarşamba 19:31
Beşiktaş'ın Erzurum'da kırmızı isyanı! (N'Koudou penaltı)

Erzurumspor - Beşiktaş maçının ilk yarısında siyah beyazlı futbolcular, N'Koudou'nun penaltı pozisyonunda yoğun bir şekilde kırmızı kart itirazında bulundu. Bu pozisyon sosyal medyada da uzun süre tartışıldı. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası'nda Erzurumspor ile Beşiktaş arasında oynanan maçın ilk yarısında siyah beyazlıların 35. dakikada N'Koudou ile penaltıdan attığı gol öncesinde hakeme yoğun tepki vardı. 


Erzurumspor - Beşiktaş N'Koudou'nun penaltı pozisyonu


Erzurumspor - Beşiktaş maçının 33. dakikasında kaleciyle karşı karşıya kalan N'Koudou, Erzurumsporlu Osman Çelik'in müdahaelesi sonrasında yerde kaldı ve hakem Koray Gencerler penaltı kararı verdı. 

BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULARDAN KIRMIZI KART İSYANI
Beşiktaşlı futbolcular penaltı kararı sonrasında hakem Koray Gencerler'e yoğun itirazda bulundu. Osman Çelik'in sarı kart görmesi sonrasında siyah beyazlı futbolcular son adam gerekçesiyle kırmızı kart bekledi. Caner Erkin itirazlarının artmasıı nedeniyle sarı kart gördü. Erzurumsporlu futbolcular ise pozisyonun penaltı olmadığı ve müdahalenin dışarıda olduğu yönünde itirazda bulundu. VAR odasıyla görüşen Koray Gencerler, kararını değiştirmedi ve siyah beyazlılar 35. dakikada N'Koudou'nun penaltı golüyle skoru 1-1'e getirdi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu(27 Şubat 2020)