comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Dudu transferi için Palmerias'tan açıklama

15 Temmuz 2017, Cumartesi 18:51
Beşiktaş'ın Dudu transferi için Palmerias'tan açıklama

Beşiktaş'ın forvet transferi listesinde yer alan futbolculardan Palmeiras forması giyen Dudu için Brezilya kulübünden açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - BJK Transfer listesinde yer alan oyunculardan biri olan ve başkan Fikret Orman'ın da doğruladığı isim Dudu hakkında Brezilya'dan resmi açıklama geldi. Palmerias kulübü yöneticisi Alexandre Mattos, Dudu'nun transferiyle ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sorular esnasında Dudu'nun Beşiktaş'a gideceği yönündeki haberler de yorumlandı. 


Beşiktaş'ın Dudu transferinde son dakika haberleri


Beşiktaş'ın forvet transferi listesinde yer alan oyunculardan biri olan Palmeiras'ın yıldızı Dudu hakkında Brezilya kulübünün yöneticisi Alexandre Mattos yaptığı açıklamada, "Hiçbir oyuncumuzu satmak gibi bir düşüncemiz yok. Böyle bir ihtiyacımız yok çünkü. Beşiktaş haberlerini ben de okunuyorum. Ancak durum değişirse ve kulübün menfaatleri yönünde bir değişim yaşanırsa bunu düşünebiliriz. Victor Hugo konusunda olduğu gibi. Bize gitmek istediğini söylemişti ve 8 milyon euro gibi cazip bir teklif aldık. Dudu'da eğer böyle bir gelişim yaşanır ve kendisi bize ayrılmak istediğini iletirse o zaman Beşiktaş konusunu değerlendiririz." ifadelerini kullandı. 


Dudu kimdir?


Brezilyalı futbolcu Dudu futbola Cruzeiro altyapısında başladı. 2010 yılında Coritiba'ya kiralık gönderilen futbolcu, 2011 yılında 5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Dinamo Kiev'e transfer oldu. Burada 3 sezon forma giydikten sonra 2014'te yeniden ülkesine dönen oyuncu Gremio'da kiralık olarak top koşturdu. 1 yıl sonra Palmeiras tarafından 3 milyon Euro karşılığında transfer edildi. Palmeiras ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"