comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Domagoj Vida transferinde B planı

16 Aralık 2017, Cumartesi 09:11
Beşiktaş'ın Domagoj Vida transferinde B planı

Beşiktaş devre arasında transfer edeceği Domagoj Vida ile ilgili yeni bir karar aldı.

FutbolArena - Beşiktaş transfer dönemini oldukça hareketli geçirecek. Hırvat yıldız Domagoj Vida'yı renklerine katan Beşiktaş'ın bu oyuncu için hemen transfer teklifi almaya başlayacağı konuşuluyor. Peki teklif gelirse ne yapılacak? Öte yandan Dusko Tosic'e de teklif gelmesi bekleniyor...


Beşiktaş Tosic'i satacak mı?


Milliyet'in haberine göre devre arası transfer döneminde Domagoj Vida'yı renklerine katacak olan Beşiktaş Yönetimi, bu oyuncuya teklif geleceği yönündeki haberlerin çıkması üzerine, bir transfer zirvesi yapacak. Başkan Fikret Orman ve Teknik Direktör Şenol Güneş bir araya gelerek hem Vida hem de gidecek-gelecek oyuncular için bir yol haritası çizecek.

Astronomik rakam olmadığı sürece Vida'yı satmaya soğuk bakan siyah-beyazlı yönetim, Tosic'e de teklif gelmesi durumunda önceliği bu oyuncuya verecek. Hırvat stoperi bir sezon oynattıktan sonra satmak isteyen idareciler, rakamın 10 milyon euronun üstüne çıkması halinde, tecrübeli futbolcuyu oynatmadan satmayı gündemine alacak.


Beşiktaş Cenk Tosun'u satacak mı?


Yapılacak olan transfer zirvesinde, Vida dışında Cenk Tosun'u da konuşacak olan Beşiktaş Yönetimi, Cenk ile birlikte bir stoperi satmayı, Şenol Güneş'in onay vermesi halinde gündemine alacak. Devre arasında, gidenler olursa takıma takviye yapmayı planlayan yönetim, Talisca meselesini de karara bağlayacak.
Şu an için Çin'den resmi bir teklifin henüz Benfica'ya gitmediğini bilen siyah-beyazlılar, bu oyuncu için Benfica'ya teklif sunacak. Talisca'nın bonservisini isteyen yönetim, bu oyuncuyu makul bir rakama alarak, bir dahaki satıştan Benfica'ya pay vermeyi önerecek.

Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.