comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Clinton N'Jie transferinde pürüz çıktı

31 Ocak 2019, Perşembe 00:34
Beşiktaş'ın Clinton N'Jie transferinde pürüz çıktı

Beşiktaş'ın Clinton N'Jie transferinde Marsilya'nın son dakikadaki talebi nedeniyle görüşmeler durduruldu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Clinton N'Jie transferinde pürüz çıktı. Siyah beyazlıların Marsilya ve futbolcuyla daha önceden anlaşmasına rağmen Fransız kulübünün son andaki talebi nedeniyle görüşmeler durduruldu. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Clinton N'jie Beşiktaş'a geliyor mu?


Beşiktaş, Ryan Babel'den sonra Quaresma'nın da ayrılacak olmasından dolayı Marsilya'dan N'Jie'nin transferi için Marsilya ve kulübüyle anlaştı. Fırat Günayer'in haberine göre Fransız kulübü son anda 7 milyon euro zorunlu satış opsiyonu maddesini de dahil edince Beşiktaş geri adım attı ve transfer görüşmeleri durduruldu. 

31 Ocak 2019 Perşembe transferin son gününde eğer Marsilya kulübü bu rakamı düşürmezse, Beşiktaş'ın N'Jie transferi sonuçsuz kalacak. 
 

Clinton N'Jie kimdir?


2017 yılında 7 milyon euro'ya Tottenham'dan Marsilya'ya transfer olan Clinton N'Jie, 25 yaşında ve forvet hattında görev yapıyor. Kamerunlu futbolcu santrfor dışında sağ ve sol kanatta da oynuyor. Clinton N'Jie bu sezon Marsilya formasıyla ligde 7 maçta (177 dakika) 1 gol attı. Tüm kulvarlarda ise 11 maçta 1 gol atarken, 325 dakika süre aldı. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!