comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın borcu ne kadar? (5 Mayıs 2018 Cumartesi)

05 Mayıs 2018, Cumartesi 13:25
Beşiktaş'ın borcu ne kadar? (5 Mayıs 2018 Cumartesi)

Beşiktaş'ın 2. Olağan Divan Kurulu Toplantısı Vodafone Park'ta gerçekleştirilirken siyah beyazlı takımın borcu da açıklandı.

FutbolArena - Beşiktaş Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, Beşiktaş'ın toplam net borcunun 1 milyar 912 milyon 497 bin 949 TL olduğunu açıkladı. 

Beşiktaş'ın 2018 yılı 2. Olağan Divan Kurulu Toplantısı Vodafone Park'ta gerçekleştiriliyor. Burada siyah-beyazlı kulübün mali durumu hakkında açıklamalar yapan Beşiktaş Denetleme Kurulu Başkanı Feyyaz Tuncel, toplam net borcun 1 milyar 912 milyon 497 bin 949 TL olduğunu açıkladı. Ayrıntılı gelir gider tablosunun ise önümüzdeki hafta yapılacak olan Mali Genel Kurul'da üyelere sunulacağı belirtildi. 
FİKRET ORMAN KATILMADI

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın katılmadığı toplantının sonunda 2018 yılı itibariyle kulüp üyeliğinde 25 yılını doldurarak divan kuruluna yeni katılan üyelerin mazbata töreni gerçekleştirildi. 


Ahmet Nur Çebi'nin Türkiye Kupası maçına çıkmama yorumu


Öte yandan Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş karşılaşmasına çıkmama kararının artık gündemden düşmesi gerektiğine dikkat çeken Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Divan kurulu üyeleri yapılan toplantıda yönetim kuruluna tavsiye kararında bulunmuştur. Yönetim kurulu da kararı uygulamıştır. Bu bizim camiamızın büyük kısmının uygulanmasını istediği bir karadır. Ancak geçmiş artık geçmişte kaldı. Bu konunun daha fazla konuşulması Beşiktaş'a katkı vermeyecektir. Önümüzdeki bitmemiş sezona konsantre olmalıyız. Bu süreç içerisinde sosyal medyada da hayal ürünü haberler yapılmıştır. Beşiktaş'ın örf, adet ve geleneğinde devlete karşı kusur yoktur. Ancak karşı karşıya getirilmemiz için haberler oldu. Ama bunlar gerçek değil. Geçmişi geride bırakıp önümüze bakacağız” şeklinde konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"