comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın beklediği Aboubakar için hocasından açıklama!

23 Temmuz 2017, Pazar 00:12
Beşiktaş'ın beklediği Aboubakar için hocasından açıklama!

Beşiktaş'ın yeni sezonda transfer edip etmeyeceği merak konusu olan Aboubakar hakkında Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiçao konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer gündeminde forvet adayları arasında hala konuşulan isimlerden biri olan Vincent Aboubakar, yeni sezon hazırlıklarını Porto'da sürdürürken son hazırlık maçında yine 1 gol attı. Abobuakar hakkında Porto'nun yeni teknik direktörü Sergio Conceiaço da önemli açıklamalarda bulundu. 
 

Beşiktaş'ta Aboubakar transferinde son durum


Beşiktaş geçtiğimiz sezon kiraladığı Aboubakar'ı yeni sezonda tekrardan kadrosuna katmanın planlarını yaparken, son görüşmelerin ardından Başkan Fikret Orman, "Sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kalan Aboubakar için Porto'nun istediği parayı vermeyiz." açıklamasında bulunmuştu. Kamerunlu golcünün menajeri ise transfer sürecinde Porto ile sözleşme yenileme fikirlerinin olmadığını belirtirken, Beşiktaş yönetimi Porto'nun kararı değişmediği sürece Kamerunlu golcünün transferini askıya aldı. 
 

Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Aboubakar'ın Porto'da golleri


Beşiktaş'ın yeni sezonda tekrardan kadrosuna katmak istediği Aboubakar'ın Porto'nun Chivas ile oynadığı ve 1 gol attığı son hazırlık maçının ardından teknik direktör Sergio Conceiçao yaptığı açıklamada, "Aboubakar iyi niyetli ve gayretli çalışıyor. Onun potansiyelini biliyorum ve bunu daha da fazla ortaya koymasını istiyorum. Kararım bu yönde. ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!