comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Avusturya kampında oynayacağı hazırlık maçları (Beşiktaş'ın hazırlık maçları)

08 Temmuz 2018, Pazar 19:01
Beşiktaş'ın Avusturya kampında oynayacağı hazırlık maçları (Beşiktaş'ın hazırlık maçları)

Beşiktaş hangi takımlarla hazırlık maçı oynayacak? Beşiktaş, Avusturya kampında hangi takımlarla karşılaşacak? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'i geçtiğimiz sezon dördüncü sırada tamamlayan Beşiktaş futbol takımı teknik direktör Şenol Güneş önderliğinde yeni sezona hazırlanıyor. Slovakya'da ilk etap kamp çalışmalarını sürdüren Beşiktaş futbol takımı daha sonra Avusturya'ya hareket edecek.


Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş hangi takımlarla hazırlık maçı oynayacak?


Yeni sezon öncesinde ilk etap hazırlık kampını Slovakya'da gerçekleştiren Beşiktaş daha sonra Avusturya'ya geçecek ve burada 4 önemli hazırlık karşılaşması oynayacak.
Beşiktaş futbol takımı yeni sezon öncesinde teknik direktör Şenol Güneş önderliğinde güç depoluyor. İlk etap kampı olarak Slovakya'yı seçen Beşiktaş futbol takımı ve teknik heyeti burada bir dizi hazırlık karşılaşmaları oynadıktan sonra ikinci etap kamp çalışmaları için Avusturya'ya geçecek.
Beşiktaş futbol takımı teknik direktör Şenol Güneş'in belirlediği 4 önemli takım ile hazırlık maçına çıkacak. İlk etap kamp çalışmasına nazaran daha güçlü takımlarla hazırlık maçı oynayacak olan Beşiktaş'ın programı şu şekilde;

(12 Temmuz) Beşiktaş - Shakhtar Donetsk 17:00

(15 Temmuz) Beşiktaş - CSKA Moskova 14:00

(17 Temmuz) Beşiktaş - Reading 19:00

(20 Temmuz) Beşiktaş - Krasnodar 18:00

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"