comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Vida'dan mesaj: 'Size sözüm var.'

16 Kasım 2017, Perşembe 19:04
Beşiktaş'a Vida'dan mesaj: 'Size sözüm var.'

Beşiktaş'ın Ocak ayında kadrosuna katmayı planladığı Domagoj Vida'ya Everton ve Milan'ın gelen teklifler kafaları karıştırsa da, siyah beyazlı kulübün aleyhine henüz olumsuz bir durum yok. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş Transfer gündeminde Ocak ayında kadroya katılması planan Domagoj Vida'ya Everton ve Milan'dan gelen transfer teklifleri kafaları karıştırsa da, FutbolArena'nın ulaştığı bilgiye göre siyah beyazlı kulübü zorda bırakacak bir durum henüz yok. BJK Transfer gündemi ve Vida hakkında son gelişmeler FutbolArena'da!


Beşiktaş'ın Vida transferinde son durum


Ocak ayında sözleşmesi bitecek olacan ve Beşiktaş'ın ön protokol yaptığı Dinamo Kiev'in stoperi Domagoj Vida hakkında Ukraynalı gazeteci Valeriy Prygornytskyy, Everton ve Milan'ın devrede, Hırvat stoperin ise karar vermesi için 10 gün süresi olduğunu iddia etmişti. Ancak bu tekliflere rağmen Hırvat stoperin önceliği Beşiktaş. FutbolArena'nın ulaştığı bilgiye göre gelen transferler tekliflerine rağmen Vida yakın çevresine, "Benim Beşiktaş'a imzam ve ayrıca sözüm var. Dolayısıyla ilk sırada Beşiktaş geliyor." ifadelerini kullandı. 

Vida'nın Beşiktaş'a transferinde eğer beklenmedik bir pürüz yaşanır ve başka bir kulübe giderse, Ukraynalı gazetecinin iddia ettiği gibi siyah beyazlı kulüp bundan dolayı tazminat alacak. 
VİDA'YI HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ

Yunanistan ile Hırvatistan arasında 2018 Dünya Kupası Elemeleri Play-Off maçının ardından Rusya biletini alan Hırvatistan'da, maç sonrası Domagoj Vida Federasyon görevlisiyle dans ederek bu zaferi kutladı. Vida'nın maç sonunda Federayon görevlisiyle olan dansı da Hırvat medyasında da büyük ilgi gördü. 


 

 Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)