comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a transferde yazılan Rafinha'dan itiraf

17 Kasım 2017, Cuma 16:56
Beşiktaş'a transferde yazılan Rafinha'dan itiraf

Beşiktaş'ın transferde ilgilendiği oyunculardan biri olarak gösterilen Rafinha, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında Bayern Münih ile sözleşmesi sona erecek olan Rafinha ile ilgileniyor mu? Bundesliga'da Bayern Münih forması giyen Rafinha için Beşiktaş iddiası ortaya atılırken, deneyimli futbolcudan geleceği hakkında önemli açıklamalar geldi.
 

Rafinha, Beşiktaş'a transfer olacak?


Bayern Münih'ten yeni sözleşme teklifi almasına rağmen Brezilya'ya dönmeye sıcak baktığını söyleyen Rafinha şu ifadeleri kullandı:

"Artık 32 yaşındayım ve nerdeyse hayatımın yarısını burada geçirdim. Almanya'yı çok seviyorum ama artık yeni bir maceraya atılmanın zamanı geldi. Ailem ve kızlarım, Brezilya'ya dönmemi istiyor. Kızlarıma daha yakın olmak istiyorum. Brezilya'ya dönmem için en önemli nedenim de bu. Geri dönme konusunda daha olumluyum. Avrupa'nın önde gelen kulüplerinden teklifler de var ama şu anda bunları konuşmak istemiyorum. Bayern'e odaklanmış durumdayım."
 

Beşiktaş'a yazılan Bayern Münihli Rafinha kimdir?


32 yaşındaki Brezilyalı sağ bek oyuncusu Rafinha sağ bek mevkinin yanı sıra zaman zaman sol bek mevkinde de forma giyebiliyor. Rafinha bu sezon Bayern forması ile çıktığı 14 karşılaşmada 1 asistlik performans üretti.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)