comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a transferde 2 Japon (Beşiktaş Haberleri 28 Mayıs 2019)

28 Mayıs 2019, Salı 09:55
Beşiktaş'a transferde 2 Japon (Beşiktaş Haberleri 28 Mayıs 2019)

Beşiktaş transfer haberleri arasında Japon futbolcular Hiroki Sakai ve Shinji Okazaki isimleri öne çıktı. Son dakika Beşiktaş transfer haberleri burada.

FutbolArena - Beşiktaş'ta gelecek sezonun transfer çalışmaları devam ederken gündemdeki isimlerle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Siyah beyazlılarda bilhassa teknik direktörlük konusunda Abdullah Avcı ile görüşmelerin devam ettiği iddia edildi. Son dakika Beşiktaş haberleri, Beşiktaş transfer haberleri, Beşiktaş haber ajansı gibi aramaların yanıtları haberimizde. 
 

Beşiktaş Transfer: Hiroki Sakai, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken gündeme sürpriz bir isim geldi. Siyah beyazlıların Marsilya'da forma giyen Japon futbolcu Hiroki Sakai ile ilgilendiği öne sürüldü. 

ADRIANO, FENERBAHÇE İLE ANLAŞTI MI?
Beşiktaş'ta sözleşmesi sona eren Adriano ile ilgili transfer iddiası ortaya atıldı. Siyah beyazlılardan ayrılması beklenen Brezilyalı futbolcunun Fenerbahçe ile analaştığı iddia edildi. Adriano, Fenerbahçe'den yıllık 2,5 milyon eurodan 2 yıllık sözleşme istedi. (Beyaz TV)

BEŞİKTAŞ'IN ABDULLAH AVCI YORUMU

Başakşehir'in Abdullah Avcı'yı bırakmama isteği sonrası Beşiktaş cephesi, "Bu iş bedavaya olmaz demek istiyorlar anlaşılan. Hoca için bonservis istiyorlar" şeklinde yorumlarda bulundu. Beşiktaş yönetimi, Başakşehir'in zorluk çıkarması halinde Sergen Yalçın ve Tayfun Korkut'a yönelecek. (Sabah)KABORE İÇİN TRANSFER AÇIKLAMASI

Menajer Dmitry Selyuk yaptığı açıklamada, "Beşiktaş ara transfer döneminde Kabore'yi istiyordu ve bonservis ödemeye hazırdı. Bu sabah uyandım ve beni aradılar. Diğer taraftan Fenerbahçe de seçenekler arasında. Acelemiz yok. Neler olacağını göreceğiz." dedi. 

ABDULLAH AVCI'NIN BEŞİKTAŞ'TAN TEK ŞARTI

Beşiktaş'ın teknik direktör adayları arasında en üstte yer alan Abdullah Avcı'nın siyah beyazlılarla yaptığı görüşmede tek şart olarak futbolcuların maaşlarının gününde ödenmesini sunduğu iddia edildi. 55 yaşındaki çalıştırıcının bu konuda Beşiktaş'ta güvence istediği öne sürüldü. Siyah beyazlı kulüp, son değerlendirmeleri yaparak teknik direktör konusuna karar verecek. (Fanatik)
 

Beşiktaş Haberleri: Shinji Okazaki, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Uzak Doğu pazarında yer almaya çalışan Beşiktaş'ta son olarak gündeme gelen isim Shinji Okazaki oldu. Leicester City'den ayrıldığını açıklayan Japon futbolcunun transferi için Beşiktaş'ın girişimde bulunabileceği iddia edildi. (Fanatik)

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)