comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Şampiyonlar Ligi'nden para yağdı

01 Kasım 2017, Çarşamba 22:08
Beşiktaş'a Şampiyonlar Ligi'nden para yağdı

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Monaco beraberliğiyle grupta büyük bir avantaj elde etti ve aynı zamanda kasasını doldurdu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki dördüncü maçında Monaco ile 1-1 berabere kaldı ve 10 puanla liderliğini sürdürdü. Bir üst tura çıkma yolunda çok önemli bir avantajı yakalayan siyah beyazlılar bu sezon Şampiyonlar Ligi'nden gelen parayla da kasasını doldurdu. 


Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nden kaç para kazandı?


Beşiktaş, 2017/18 sezonunda Şampiyonlar Ligi'nde başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. Grupta oynadığı ilk 3 maçında Porto, Leipzig ve Monaco'yu mağlup eden siyah beyazlılar, 4. maçında Monaco ile 1-1 berabere kaldı. 10 puanla liderliğini devam ettiren siyah beyazlılar kasasını da doldurdu. 

5 MİLYON EURO GELİR!
Porto, Leipzig ve Monaco galibiyetlerinin ardından 4.5 milyon euro'yu kasasına koyan siyah beyazlılar, Monaco beraberliğiyle 500 bin euro daha kazandı ve 4 maç sonunda 5 milyon euro gelir elde etti. Reklam, katılım ve diğer gelirlerle birlikte siyah beyazlılar bu sezon Devler Ligi'nde kasasını doldurdu. 
 

Beşiktaş'ta Cenk Tosun kaç gol attı?


Beşiktaş'ın bu sezon en formda futbolcularından biri olan Cenk Tosun, Şampiyonlar Ligi'nde 4. maçını da boş geçmedi. Cenk, Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ın bu sezon oynadığı 4 maçta 4 gol atarken, Devler Ligi'nde son 7 maçın 5'ine ise doğrudan katkı yaptı. Cenk Tosun Süper Lig'de ise 9 maçta 4 gol attı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)