comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Sakai ve Debuchy transferi önerisi

16 Ağustos 2017, Çarşamba 11:48
Beşiktaş'a Sakai ve Debuchy transferi önerisi

Beşiktaş yönetimi ve teknik heyeti, savunma hattını güçlendirmek istiyor. Siyah beyazlı ekibe iki yıldız isim önerildi, Sakai ve Debuchy. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında gündemine iki yıldız ismi aldı. Siyah beyazlı yönetim, Sakai ve Debuchy transferleri için girişmlere balıyor.


Beşiktaş'a Sakai ve Debuchy transferi önerisi


Savunma hattını güçlendirmek isteyen Beşiktaş'a iki yıldız isim önerildi. Domagoj Vida transferi için yoğun çaba sarfeden Beşiktaş yönetimi gündemine sağ bek transferini aldı. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Boyko, Milosevic, Franco ve Aras gibi isimleri kadroda düşünmeyen teknik heyet sağ bek pozisyonu için de talepte bulundu. Andreas Beck ile bir görüşme yapacak olan Beşiktaş yönetimi, oyuncuyu elden çıkarması durumunda bu bölgeye bir transfer yapacak.

ADAYLAR SAKAİ VE DEBUCHY
Beşiktaş'a önerilen iki isim var. Bunlardan ilki Hamburg forması giyen Sakai... Bir diğeri ise kiralık olarak Bordeaux forması giydikten sonra Arsenal'e geri dönen Mathieu Debuchy.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Beşiktaş'ın Domagoj Vida'ya yaptığı teklif


Beşiktaş'ın yapılan görüşmelerde Vida'ya yaptığı teklifin detaylarına da ulaşıldı. Siyah beyazlılar, Aralık ayının sonunda sözleşmesi sona erecek olan Domagoj Vida için 1 milyon Euro'luk bonservis bedeli ödeyebileceklerini iletti. Bu teklifin kabul edilmesi halinde oyuncuya 1 milyon Euro'luk imza parası da önerildi. Eğer Vida, Dinamo Kiev ile yapacağı görüşmede bonservis bedelini 1 milyon Euro'ya indirebilirse transferi bitirecek.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)