comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Rus orta saha! (Kuzyaev kimdir?)

12 Ağustos 2020, Çarşamba 23:43
Beşiktaş'a Rus orta saha! (Kuzyaev kimdir?)

Beşiktaş, Zenit ile sözleşmesi biten Rus orta saha oyuncusu Kuzyaev'in transferi için görüşmelere başladı. 

FutbolArena - Beşiktaş orta saha transferi için Zenit ile sözleşmesi sona eren ve şu anda serbest durumda olan Kuzyaev için görüşmelere başladı. 

Haber Global'in haberine göre, Beşiktaş, Zenit ile sözleşmesi sona eren orta saha oyuncusu Daler Kuzyaev'i kadrosuna katmak için görüşmelere başladı. Zenit'in yeni sözleşme önermediği ve hala beklemede olduğu için Kuzyaev için siyah beyazlı yönetimin resmi teklif yapmaya hazırlandığı öne sürüldü. 
Öte yandan Zenit Teknik Direktörü Sergei Semak, Kuzyaev'in geleceğiyle ilgili yaptığı açıklamada oyuncunun hala beklemede olduğunu fakat sözleşmesinin yenilenmediğini, Zenit'in orta saha tranferinde başka bir futbolcu alması halinde Kuzyaev'in de diğer tekliflere yöneleceğini söyledi. 
 

Kuzyaev kimdir?


2017 yılında 4 milyon euro'ya Zenit'e transfer olan Kuzyaev, geçtiğimiz sezon Zenit formasıyla ligde 20 maçta 2 asist yaptı. 27 yaşındaki orta saha oyuncusunun bu sezon sonunda sözleşmesi sona erdi ve şu anda bonservisi elinde bulunuyor. Kuzyaev'in transfermarkt güncel değeri 8 milyon euro olarak gösterildi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"