comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Rıdvan Dilmen'den övgüler: "Önümüzü ilikleyeceğimiz."

02 Aralık 2017, Cumartesi 21:34
Beşiktaş'a Rıdvan Dilmen'den övgüler:

Beşiktaş'ın, Galatasaray'ı 3-0 yendiği maçı Rıdvan Dilmen yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 14. haftasında Vodafone Park'ta Galatasaray'ı 3-0 mağlup ederek rakibiyle arasındaki puan farkını 3'e indirdi. Müsabakanın ardından Rıdvan Dilmen, NTV Spor'da müsabakayı yorumladı. 


Beşiktaş 3-0 Galatasaray NTV Spor Rıdvan Dilmen'in yorumları


Rıdvan Dilmen maçın ardından şunları söyledi. 

"BEŞİKTAŞ ÖNÜMÜZÜ İLİKLEYECEĞİMİZ BİR MAÇ OYNADI"
"Oğuzhan 35'e kadar ısınmaadı maça. 35'ten sonra muazzam oynadı. Geçen Porto maçında 45-60 arasındaki Beşiktaş'ın futbolunu Şampiyonlar Ligi'nde hiç görmemiştim. Derbiler tarihinde farklı galibiyetler gördüm çok fazla. Böylesini görmedim. Bugün hakikaten Şenol hocayı kutluyorum. Müthiş hazırlanmışlar. İkinci yarıda Beşiktaş hepimizin saygı duyacağı şekilde, önümüzü ilikleyeceğimiz şekilde bir maç oynadı."

"NET FAVORİM BEŞİKTAŞ'TI"

"Galatasaray'ın kötülüğünden Beşiktaş'ı övmemiz Beşiktaş'a saygısızlık olur. Benim net favorimdi Beşiktaş. Galatasaray yine önemli maçı kaybetti. Başakşehir maçından daha fazla pozisyon verdi Galatasaray. Hatta düşünün Babel ortalamanın altında bir performans sergiledi bugün. O derece."

"OĞUZHAN!"
"Oğuzhan konusunda Şenol hoca oynatmıyordu bir süredir ama bugün gerçekten Oğuzhan özellikle ikinci yarıda çok güzel oynadı."

"FIRAT AYDINUS KURTULDU"

"Galatasaray çok büyük bir kulüp. Maç kaybedebilir, farklı da kaybedebilir. Ancak oyun üstünlüğünü bu kadar vermesi normal değil. Kimse bugün Fırat Aydınus'u konuşamayacak. İlk yarıda Oğuzhan'ın verilmediği penaltı konuşulmayacak." 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.