comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Richmond Boakye transferinde Kızılyıldız'dan cevap

15 Aralık 2017, Cuma 18:21
Beşiktaş'a Richmond Boakye transferinde Kızılyıldız'dan cevap

Beşiktaş'ın forvet transferi için ilgilendiği iddia edilen Kızılyıldız'ın golcüsü Richmond Boakye için Sırp kulübünden siyah beyazlılara cevap geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında Cenk Tosun'un ayrılma ihtimaline karşılık bir golcü almayı planlayan siyah beyazlıların gündeminde son dönemde ismi geçen futbolcuların başında Richmond Boakye geliyor. Kızılyıldız'da forma giyen Ganalı forvet için son gelişmeler. BJK Transfer haberleri FutbolArena'da!
 

Beşiktaş'ın Richmond Boakye transfer haberleri


Kızılyıldız'da forma giyen golcü futbolcu Richmond Boakye için Beşiktaş dışında Rennes, Anderlecht ve İngiltere'den Chelsea'nin devrede olduğu yazılmıştı. Ancak bu teklifler arasında Sırp basını Beşiktaş'ın önerisinin Kızılyıldız tarafından reddildiği yazıldı. 

Beşiktaş'ın Richmond Boakye için Kızılyıldız'a 2.5 milyon euro bonservis + 2 futbolc önerdiği fakat Sırp kulübünün bunu yetersiz bulduğu yazıldı. 
 

Beşiktaş'ın ilgilendiği Richmond Boakye nasıl bir futbolcu?


Beşiktaş'ın devre arası transfer döneminde kadrosuna kiralık katmak için girişimlerde bulunduğu 24 yaşındaki forvet Richmond Boakye, bu sezon tüm kulvarlarda Kızılyıldız formasıyla 27 maça çıkarken, rakip ağlara tam 22 gol gönderdi.
Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)