comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Mascherano ve Medel yorumu! "Doğru hedef"

02 Ağustos 2017, Çarşamba 11:14
Beşiktaş'a Mascherano ve Medel yorumu!

Beşiktaş'ın transferde Macherano ve Medel'e olan ilgisiyle ilgili spor yorumcusu Uğur Meleke değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında Javier Mascherano ve Gary Medel ile ilgileniyor. Siyah beyazlıların ilgilendiği oyuncularla ilgili spor yorumcusu Uğur Meleke'den değerlendirme geldi. Meleke, her iki oyuncunun da Beşiktaş için doğru hedef olduğunu belirtti.
 

Beşiktaş'ın Mascherano ve Medel transferinde son durum


Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Masherano ve Medel ile ilgili iddialar artarak basında yer almaya devam ediyor. Spor yorumcusu Uğur Meleke, siyah beyazlıların bu isimlere yönelmesinin doğru olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

"Medel ve Macherano oyuncu tipi olarak birbirlerine benziyor. Kısa boylu, ayakları çabuk ve oyun kurabilen oyuncular. Hangisi olursa başarılı olabilir. Pepe-Medel veya Pepe-Mascherano ikilisi doğru hedef."
"BEŞİKTAŞ, GALATASARAY'IN BAŞARDIKLARINI BAŞARABİLİR"

Uğur Meleke ayrıca Beşiktaş'ın iyi bir uyum yakaladığını dile getirerek, "Beşiktaş'ın, Galatasaray'ın 1996-2000'deki başardıklarını başarmaması için hiçbir sebep yok. Güzel bir birliktelik yakaladılar. Başkan, teknik direktör ve takım. Fikret Orman bunun bozulmasını istemiyor." ifadelerini kullandı.

Siyah beyazlılarla ilgili son haberleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.