comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Mario Gomez'den ilginç gönderme!

16 Temmuz 2017, Pazar 19:32
Beşiktaş'a Mario Gomez'den ilginç gönderme!

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Mario Gomez, Almanya Bundesliga resmi sitesine yeni sezon öncesi dikkat çekecek açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra kariyerine Wolfsburg'da devam eden Mario Gomez, yeni sezon öncesi beklentilerini paylaştı. Kariyeri hakkında konuşan Alman golcü Wolfsburg'da mutlu olduğunu söyleyerek, röportajının devamında bir nevi Beşiktaş'a da göndermede bulundu. 
 

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Mario Gomez hangi takımda oynayacak?


Beşiktaş'ın eski futbolcusu Mario Gomez geçtiğimiz sezon Wolfsburg'da geçirdiği başarısız sezona rağmen burada mutlu olduğunu ve yeni sezonda beklentilerinin büyük olduğunu söyledi. 

"BURADA KENDİMİ İYİ HİSSEDİYORUM"
"Burada kendimi çok iyi hissediyorum ve kulübün başarılı olacağına inanıyorum. Kariyerim için önemli bir deneyim yaşandım. Bu yeni bir deneyim oldu benim için. Geçen sezon Wolfsburg hakkında da iyi bir his vardı ama başarılı olamadık. Ancak ben şu anda iyi bir oyuncu topluluğuna sahip olduğumuzdan eminim."

"KULÜP VE OYUNCULARLA GÜZEL İLİŞKİM VAR"

"Kulüp ve oyuncularla güzel bir ilişkim var. Genç arkadaşlarımız var ve ben çocuklarla başa çıkabilmenin güzel bir duygu olduğunu düşünüyorum (gülerek). Odaklandıkları takdirde büyük bir kariyere sahip olacaklardır. Wolfsburg'un geleceği bu anlamda aydınlık."


Beşiktaş'ın eski futbolcusu Mario Gomez'den önemli açıklamalar


Alman futbolcu Mario Gomez son olarak Wolfsburg'da mutlu olduğunu ve iyi oyuncu olmanın büyük kupalarda oynamaktan geçmediğini ifade ederek bir nevi Beşiktaş'ın şampiyonluğundan sonra yaşananları akıllara getirdi. Gomez, "6 tane Şampiyonlar Ligi maçı veya Avrupa Ligi beni daha iyi oyuncu yapmaz. Eğer güzel bir sezon geçirirsek mutlu oluruz. diye konuştu. Hatırlanacağı üzere Alman futbolcu Beşiktaş'tan ayrılmadan önce yeni sezonda "Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek iyi bir kadro kurulursa kalırım." açıklamasını yapmıştı. Beşiktaş'ın yeni sezonda ligde ve Avrupa'da başarılı olmasının ardından Alman golcüye giden mesajlara nazaran Gomez, "Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları beni daha iyi oyuncu yapmaz." sözlerini kullandı.

MARİO GOMEZ WOLFSBURG'DA KAPTAN OLDU!

Wolfsburg'da yeni sezonda takım kaptanı olan Mario Gomez, geçtiğimiz yıl Bundesliga'da 33 maçta 16 gol kaydetti. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.