comScore
1 / 7

Beşiktaş'a maç sonu olay sözler! Metin Tekin'den tepki

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 15. haftasında Beşiktaş deplasmanda Aytemiz Alanyaspor ile karşı karşıya geldi. Golsüz berabere biten maçı beIN Sports yorumcusu Metin Tekin siyah beyazlıların performansını değerlendirdi. 

2 / 7

BEŞİKTAŞ BU MU OLACAK?

<h2>BEŞİKTAŞ BU MU OLACAK?</h2>
"Beşiktaş’ın oyunu ve kadrosu bu mu olacak? Maçtan önce de söyledim. Maça bakacak olursak mücadele vardı."
3 / 7
"Ancak Beşiktaş’ın maçlarında skoru her zaman beceri ve kalite vardı. Bugünkü kadroya bakıyorum     Çok iyi mücadele var ama top kayıpları, derin paslar..."
4 / 7
"Orta sahada Dorukhan, önde Mustafa Pektemek... İyi niyetli mücadele var ama olmuyor. Hücumda istenilen şeyler olmuyor."
5 / 7

OĞUZHAN NE ZAMAN LAZIM?

<h2>OĞUZHAN NE ZAMAN LAZIM?</h2>
"Oğuzhan size ne zaman lazım? 0-0 giden oyunda tabelayı değiştirecek oyuncu mu yoksa öndeyken Oğuzhan’ı aldığınız zaman oyunu sete çevirecek isim olarak mı? Bunların da kararı verilmelidir."
6 / 7

METİN TEKİN’İN MAÇ ÖNCESİ YORUMLARI:

<h2>METİN TEKİN’İN MAÇ ÖNCESİ YORUMLARI:</h2>
"Ben Beşiktaş’ın ne olacağını hayal ederken, bugün tahmin edemiyorum. Çünkü ideal kadro bu değil. Dorukhan ile Medel’den ne çıkacak tahmin edemiyorum. Değişik bir kadrosuyla tanışıyoruz Beşiktaş’ın."
7 / 7

BUGÜ GÜZEL BİR ÖRNEK OLACAK

<h2>BUGÜ GÜZEL BİR ÖRNEK OLACAK</h2>
"Derbide ne gördük? İlk yarım saatte mücadeleye dayalı, tempolu bir oyun. Daha sonra savunan bir Beşiktaş’a dönüştü. Bugün bana göre deplasman maçında güzel bir örnek olacak."