comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Japon transfer Gotoku Sakai

12 Ağustos 2017, Cumartesi 12:11
Beşiktaş'a Japon transfer Gotoku Sakai

Beşiktaş için Almanya Bild Gazetesi'nden flaş iddia. Siyah beyazlıların, Hamburg takımının kaptanı 26 yaşındaki Japon futbolcu  Gotoku Sakai ile ilgilendiğini iddia etti.

FutbolArena Dış Haber - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında girişimlerini sürdürürken, Alman basınında flaş bir iddia ortaya atıldı. Beşiktaş, Almanya Bundesliga ligi ekiplerinden Hamburg takımında forma giyen Gotoku Sakai transferi ile ilgiliendiği iddia edildi.


Beşktaş'tan Japon futbolcu Gotoku Sakai transferi


Beşiktaş, Gökhan Gönül'ün sakatlığı sonrasında sağ bek mevkine transfer yapıp yapmayacağı merak konusuydu. Almanya basını Beşiktaş'ı Hamburg takımında forma giyen Japon sağ bek Gotoku Sakai ile ilgilendiğini iddia etti. 

Alamya'nın önde gelen spor gazetelerinden olan Bild Gazetesi, Beşiktaş'ın Japon sağ bek Gotoku Sakai ile transfer çalışmaları kapsamında ilgilendiğini belirti. Çok yönlü bir oyuncu olan Gotoku Sakai sağ bek mevkinin yanı sıra sol bek mevkinde de forma giyebiliyor. Haberde Alman ekibinin oyuncuyu bırakmak istemediği ve sözleşme uzatma niyetinde olduğunu belirtti.


Gotoku Sakai kimdir? Gotoku Sakai kariyeri, oynadığı mevkiler


Almanya Bundesliga Ligi ekiplerinden Hamburg takımında kaptanlık üstelenen Japon futbolcu, savumanın sağ ve sol bek mevkilerinde forma giyebiliyor. geçtiğimiz sezon Hamburg takımında 37 karşılaşma ile istikrarlı bir performans çizen Gotoku Sakai 1991 doğumlu 26 yaşında.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)