comScore

Beşiktaş Beşiktaş

'Beşiktaş'a hayır diyemem!' İşte Sergen Yalçın görüşmesi

27 Ocak 2020, Pazartesi 18:22
'Beşiktaş'a hayır diyemem!' İşte Sergen Yalçın görüşmesi

Beşiktaş yönetimi Sergen Yalçın ile yapılan görüşmede prensip anlaşmasına vardı. Görüşme ve anlaşmanın detaylarıyla birlikte Beşiktaş'taki son gelişmeler. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi resmen başlıyor. Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasından sonra teknik direktörlük görevine Sergen Yalçın geliyor. Yapılan görüşmeler sonrasında prensip anlaşmasına varıldı. 


Beşiktaş Haberleri: Sergen Yalçın Beşiktaş'ta yeni teknik direktör


Sergen Yalçın ile prensip anlaşmasına varılmasından sonra sportif direktörlüğe hangi ismin geleceği merak konusu. Başkan Ahmet Nur Çebi, sportif direktörlük konusunda "Bir futbol aklı olarak böyle bir oluşum düşünüyoruz." demişti. Bu görev için ismi gündemde olan Lucescu'ya ise yönetim şu anda sıcak bakmıyor. 

TRT Spor Muhabiri Tuna Akdemir'in aktardığı bilgiye göre, "Beşiktaş yönetimi sportif direktörlük konusunda Lucescu'ya şu anda sıcak bakmıyor." dedi. Hatırlanacağı üzere Sion Başkanı Constantin, Lucescu'nun Aralık ayında ameliyat olduğunu ve Haziran'a kadar çalışmasının yasak olduğunu açıklamıştı. 
"6 AYDA KENDİMİ GÖSTEREMEYEBİLİRİM"

Öte yandan Beşiktaş yönetimi ile Sergen Yalçın arasında yapılan görüşmelerin detaylarını TRT Spor yorumcusu Fatih Doğan aktardı. Fatih Doğan, "Abdullah Avcı ile yollar ayrıldıktan sonra Sergen Yalçın ile görüşülmüştü. Sergen Yalçın, "Beşiktaş'ın niyeti varsa hayır dememiz mümkün değil." dedi. Göztepe maçı ve yönetimdeki tüm görüşlerin alınması için beklenmişti. Sonrasında yönetim kurulunda da Sergen Yalçın isminde görüş birliği sağlandı. Anlaşma 1.5 yıllık."

Öte yandan Sergen Yalçın, yönetim kuruluyla yaptığı görüşmede "6 ayda kendimi gösteremeyebilirim. 1.5 yıl daha sağlıklı olur." şeklinde bir görüş bildirdi.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!