comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a haciz şoku! Vodafone Park..

17 Ağustos 2017, Perşembe 13:43
Beşiktaş'a haciz şoku! Vodafone Park..

Beşiktaş Kulübü Vodafone Park Staydum'una haciz işlemi ile karşı karşıya kaldı. Beşiktaş yönetimi, inşaat firmasına verdiği çeklerin karşılıksız çıkması üzerine icra memurları ile karşı karşıya çıktı.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü yetkilileri bu sabah haciz şoku ile karşı karşıya kaldı. Beşiktaş'ın yeni stadyumu Vodafone Park Stadyum'u inşaatı sırasında inşaat işleri ile ilgili anlaştığı bir firmaya verdiği çek karşılıksız çıkması sonucu haciz işlemi ile karşı karşıya kaldı.


Beşiktaş'ta Vodafone Park Stadyum'una haciz şoku


Beşiktaş'ın yeni stadyumu Vodafone Park haciz işlemi tehlikesi ile karşı karşıya akldı. İnşaat forması adına gelen icra memurları Vodafone Park Stadyum'unda haciz işlemleri başlatmak istedi.

Beşiktaş'ın Vodafone Park Stadyum'u inşaatı için anlaştığı firmaya verdiği çek karşılıksız çıkması sonucu siyah beyazlı kulübün kapısına haciz memurları dayandı. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, İcra memurları ile konuşan Beşiktaş avukatları haciz işlemini durdurdu. Siyah beyazlı takımın avukartları borcu ödeyecekleri sözü verirken, karşı tarafında bu teklifi kabul etmesi üzerine haciz işlemi durduruldu.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!