comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Gökhan Gönül çağrısı! "Sezon sonuna bırakırsanız"

28 Mayıs 2020, Perşembe 12:57
Beşiktaş'a Gökhan Gönül çağrısı!

Beşiktaş'ta sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Gökhan Gönül'ün 

FutbolArena - Beşiktaş'ta sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Gökhan Gönül ile anlaşma yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor. Milliyet yazarı Bilal Meşe, siyah beyazlı yönetime çağrıda bulunarak, "Öyle transferi sezon sonuna bırakırsanız, bir bakmışsınız ki, kuş yuvadan uçup gitmiş" dedi.
 

Gökhan Gönül, Beşiktaş'ta kalacak mı?


Bilal Meşe'nin köşe yazısından bir bölüm:

"Beşiktaş'ta Gökhan Gönül'le ilgili yazılan-çizilenlere takıldım bu aralar! Arkadaş, Gökhan Gönül iyi bir profesyonel, yaşına-başına bakmayın, birçok genç oyuncuya taş çıkartır, taş!
Kalacak mı, Fenerbahçe'ye yeniden rotayı kıracak mı, bilemiyoruz! Tamam ortada bir virüs gerçeği var, her şeyi allak-bullak etti! İç hatlarda tüm kulüp yönetimleri ne yapacaklarını şaşırdılar, haksız da sayılmazlar. Ancak bu mazerete sığınarak, iç transferde sözleşmesi biten oyuncularla, hadi yüz-yüzeyi geçtik, telefonla konuşma şansınız da mı yok? Öyle transferi sezon sonuna bırakırsanız, bir bakmışsınız ki, kuş yuvadan uçup gitmiş! Neticede futbolcular da haklı, çünkü onlar da gelecek hesaplarını yapmak, rotalarını belirlemek zorundalar, malum ekmek parası."

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)