comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Erman Toroğlu'ndan uyarı: "Taraftar bana kızacak ama..."

05 Kasım 2017, Pazar 21:48
Beşiktaş'a Erman Toroğlu'ndan uyarı:

Beşiktaş'ın, Göztepe deplasmanında 3-1 galip geldiği maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu müsabakayı yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 11. haftasında deplasmanda Göztepe'yi 3-1 mağlup etti. Maçın ardından A Spor'da müsabakayı yorumlayan Erman Toroğlu, Beşiktaş'ın antrenman yaptığını fakat hala orta sahasında sorun olduğunu söyledi. 
 

Göztepe 1-3 Beşiktaş Erman Toroğlu'nun yorumları


Erman Toroğlu maçın arıdndan şunları söyledi:

"BEŞİKTAŞ'IN ORTA SAHASI HALA SORUNLU"
Türkiye'de şu bir gerçek. Hala aynı durumda ısrarlıyım. Beşiktaş'ın orta sahasında hala sorun var. Beşiktaş'ın orta sahasında oynayanlara bak, hücuma bak. Talisca, Babel, Quaresma, Cenk. 10 numara! Hepsi bir şey yapıyor. Birisi kötü oynayabilir ama hepsi üst düzey oyuncular. Maçın kaderine etki edecek isimler. Gel orta sahaya. Aynı şey söyleyemiyorsun. Başakşehir'de Abdullah Avcı kopyasını verdi. İlerde oynayan oyuncuları orta sahaya yardıma zorlarsak istediğimizi alır dedik. Göztepe bugün oynuyor gözüküyor ama yalan. 1-1 olsun, 3-1 olur. Çok büyük anormal işler olmazsa Beşiktaş kazanacaktı. Beşiktaş bugün ciddi bir antrenman yaptı. 

"TALİSCA'NIN POZİSYONU FAUL VE KIRMIZI KART"

Hakem de kötü bir maç yönetti. Talisca'nın pozisyonu mesela, çok net. İçerde, dışarıda tam kestiremedim ama pozisyon faul kardeşim. Ver faulünü, kırmızı kart. Beşiktaş galipmiş. Seni ilgilendirmiyor. Sanane abi! 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)