comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Erman Toroğlu'ndan Okan Buruk göndermesi! 'Buruk acı.'

17 Kasım 2017, Cuma 22:46
Beşiktaş'a Erman Toroğlu'ndan Okan Buruk göndermesi! 'Buruk acı.'

Beşiktaş - Akhisarspor maçının ardından Erman Toroğlu A Spor'da çarpıcı yorumlarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 12. haftasında Beşiktaş ile Akhisarspor golsüz berabere kaldı. Maçın ardından Erman Toroğlu siyah beyazlı takımın neden kazanamadığı yönünde yorumda bulundu. A Spor'da maçı değerlendiren Erman Toroğlu şunları söyledi. 
 

Beşiktaş 0-0 Akhisarspor A Spor Erman Toroğlu'nun yorumları


Erman Toroğlu Beşiktaş - Akhisarspor maçının ardından şu açıklamaları yaptı:

Hangi kapıyı çalsam karşımda buruk acı. Bütün kapıları denediler ama bir şeyi denemediler. Akhisarspor bugün akıllı bir iş yaptı. Her gelen Beşiktaşlı oyuncuyu içeriye yolladılar. Dışarıyı kapattılar. Geleni kapttı. Çizgiye inip orta yaptılar, kaç tane. 30 orta açtılarsa 25'i karşı cepheye. Babel gösteriyor, iki oyuncu tık kapatıyorlar. Mecburen çıkarıyor. 
 

Beşiktaşlı taraftarların Lukac'ı alkışlama sebebi


Beşiktaş taraftarları beraberliğe rağmen Siyah-Beyazlı taraftarlar futbolcuları tribünlere çağırıp alkışladı. Öte yandan Beşiktaşlı taraftarlar, maç sırasında Akhisarsporlu kaleci Milan Lukac'a alkışlı protestoda bulundu.

Maçın ikinci yarısında oyunu geciktirici hareketler yapan Lukac'ın bu hareketini alkışla protesto eden Beşiktaşlı taraftarlar Akhisarlı file bekçisinin daha da oyunu geciktirmesi sonrası bu kez ıslıkla protesto etti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)