comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Cenk Tosun'dan UEFA'ya: "Her zaman burada oynamak istedim"

15 Kasım 2017, Çarşamba 14:29
Beşiktaş'a Cenk Tosun'dan UEFA'ya:

Beşiktaş'ın bu sezonki en formda yıldızı Cenk Tosun, UEFA'ya verdiği röportajda her zaman Beşiktaş'ta oynamak istediğini ve bunu gerçekleştirdiğini söyledi.

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde önümüzdeki hafta Porto ile karşılaşmaya hazırlanırken UEFA, Cenk Tosun ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Son dönemde sürekli Cenk Tosun ile ilgili içeriklere yere veren UEFA.com yıldız oyuncuyu bir kez daha mercek altına aldı. UEFA'ya konuşan 26 yaşındaki yıldız golcü, keriyerinde her zaman Beşiktaş'ta oynamak istediğini belirtti.


Cenk Tosun'un UEFA.com'a verdiği röportaj


"DEMBA BA VE MARİO GOMEZ'DEN BİR ŞEYLER ÖĞRENDİM"
Gaziantepspor'da oynarken her zaman Beşiktaş'ta oynamak istemiştim. Beşiktaş dışında 2 büyük takım daha beni istedi ama benim tercihim Beşiktaş oldu. Buraya geldiğimde Demba Ba ve Mario Gomez gibi yıldızlar vardı ve ben onlardan bir şeyler öğrenmek için çaba sarfettim.

"KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM"

Hiçbir zaman bir kulüpten diğerine geçip, birinci santrfor olmak gibi bir tercihim olmadı. Benim her zaman hedefim kendimi geliştirmek olmuştur ve bunun için çok çalışıyorum.

"GEÇEN SEZONUN ÖNÜNE GEÇİYORUZ"

Bu sezon oldukça deneyim kazanıyoruz. Geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde kritik anlar kaderimizi belirlemişti. Öne geçip, sonlara doğru goller yiyorduk. Şimdi bunun önüne geçiyoruz.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)