comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'a Andreas Beck'ten Leipzig uyarısı

26 Eylül 2017, Salı 19:05
Beşiktaş'a Andreas Beck'ten Leipzig uyarısı

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Andreas Beck, Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak olan Leipzig maçı öncesi konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş bu akşam Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki ikinci maçında Leipzig'i ağırlayacak. Bu zorlu karşılaşma öncesinde siyah beyazlıların eski futbolcusu Andreas Beck, Bild'e konuştu ve Leipzig hakkında eski takımına uyarılarda bulundu. 


Beşiktaş'ın rakibi Leipzig nasıl bir takım?


Beşiktaş'ın eski futbolcusu ve şu anda Stuttgart'a transfer olan Andreas Beck, Alman Bild gazetesine konuşarak Leipzig hakkında Beşiktaş'a uyarılarda bulundu. Leipzig'in iyi bir takım olduğunu ve özellikle hücum yönlerinin çok güçlü olduğunu belirten Andreas Beck, "Leipzig defans yapmayı bilmiyor. Sürekli hücumu düşünüyorlar. Hücumda baskı yapıp, biran  önce kaleye gitmeyi hedefliyorlar. 

HÜCUMDA BASKI YAPIYORLAR
Leipzig'in özellikle hücumda çok baskı yaptığını söyleyen Andreas Beck, "Werner çok etkili bir oyuncu ve dikkat edilmesi gerekiyor. Şu anda da formda. Beşiktaş mutlaka savunmada Leipzig'in yapacağı baskıya karşı dikkatli olmalı ve buraya bir çözüm getirmeli. Eğer baskıya karşı koyarlarsa işte o zaman işleri kolaylaşır. Çünkü Beşiktaş da hızlı hücuma çıkıyor. Bence çok keyifli bir maç olacak. 

Andreas Beck son olarak merak ettiği detayı açıklarken, "Vodafone Park'taki atmosferi biliyorum. Leipzig'in bununla nasıl baş edeceğini çok merak ediyorum. Beşiktaş seyircisi gerçekten muhteşem ve eminim Leipzig karşısında güçlerini göstereceklerdir. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)