comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş yönetimi Atiba'nın sözleşme uzatıyor

25 Mart 2018, Pazar 13:26

Beşiktaş yönetimi Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba ile nikah tazelemek üzere. Siyah beyazlı yönetimin Atiba ile sözleşme uzatma konusunda anlaşmaya vardığı iddia edildi.

FutbolArena - Beşiktaş yönetimi uzun süredir başarılı bir şekilde siyah beyazlı takımın formasını terleten Kanadalı orta saha oyunsu Atiba ile sözleşme yenilemek üzere. Siyah beyazlı yönetimi sezon sonunda sözleşmesi bitecek Atiba ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.


Beşiktaş'ta son dakika Atiba Hutchinson gelişmesi


Beşiktaş yönetimi sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan 35 yaşındaki ön libero oyuncusu Atiba ile anlaşma masasında. Fanatik Gazetesi'nin haberine göre, Beşiktaş'la sözleşmesi sezon sonu erecek Atiba Hutchinson'la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Siyah-Beyazlı ekibin, 35 yaşındaki futbolcuyla 1+1 yıllık anlaşmaya vardığı öne sürüldü.
 

Beşiktaşlı Atiba'dan şampiyonluk yorumu


Son haftalardaki performansını da değerlendiren Atiba, "Kendimi gayet iyi hissediyorum. Her şeyimi takımıma vermeye çalışıyorum. Bir seri yakalamak istiyoruz. Yapabilirsek bu bizi şampiyonluğa götürecek" açıklamasını yaptı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.