comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş yönetimi 4 futbolcu ile yolları ayırma kararı aldı

26 Aralık 2018, Çarşamba 19:16
Beşiktaş yönetimi 4 futbolcu ile yolları ayırma kararı aldı

Beşiktaş yönetimi olağanüstü toplanarak flaş kararlar aldı. Siyah beyazlı yönetim aldığı karar doğrultusunda kadroda bulunan 4 isim ile yolları ayırmaya karar verdi.

FutbolArena Özel - Beşiktaş yönetimi düzenlenen toplantı ile Şenol Güneş'in arkasında durma kararı aldı. Siyah beyazlı yönetim başkan Fikret Orman önderliğinde bugün toplandı. Toplantıdan Şenol Güneş'e 1,5 yıllık yeni sözleşme teklif edilmesi kararı çıkarken, oyuncular hakkında da flaş gelişmeler yaşandı.


Beşiktaş'ta gönderilecek isimler belli oldu


Beşiktaş yönetimi yapılan toplantı sonucunda Şenol Güneş ile yola devam etme kararı aldı. Şenol Güneş'in arkasında durduklarını yazılı açıklama ile bildiren Beşiktaş'ta yönetim kadroda bulunan bazı isimler hakkında da flaş kararlar aldı. 

Beşiktaş yönetimi bu akşam yapılan toplantı sonucunda 4 isim ile yolların ayrılmasına karar verdi. İşte Beşiktaş yönetiminin yolları ayırmaya karar verdiği o isimler
TOLGA ZENGİN
VAGNER LOVE
CYLE LARİN
GÖKHAN TÖRE

BABEL VE ADRİANO İLE YOLA DEVAM

Beşiktaş yönetimi sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Hollandalı yıldız Babel ve Adriano ile de devam kararı aldı. Siyah beyazlı yönetim Hollandalı futbolcu Babel ve Brezilyalı futbolcu Adriano ile ilerleyen günlerde sözleşme imzalamayı planlıyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"