comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş yöneticisi Tolga Zengin'e sahip çıktı

02 Nisan 2017, Pazar 23:56
Beşiktaş yöneticisi Tolga Zengin'e sahip çıktı

Beşiktaş'ın İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Candaş Tolga Işık, Gençlerbirliği maçınına ardından açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 26. hafta maçında lider Beşiktaş, seyircisi karşısında ağırladığı Gençlerbirliği'ni 3-0 mağlup etti.

İhlas Haber Ajansı'na konuşan Beşiktaş yöneticisi Candaş Tolga Işık, rehavat uyarısında bulunurken henüz şampiyon olmadıklarını ifade etti.
Candaş Tolga Işık açıklamasında, "Kamuoyunun aksine önümüzde 8 maç var. Herkes 'Beşiktaş şampiyon' ruh halinde. Hepimizin arzusu, hedefi şampiyon olmak ama Beşiktaş henüz şampiyon değil. Önümüzde 8 zor maç var. O maçlarda da bugünkü performansı gösterip matematiksel olarak kesinleştiğinde şampiyonluğu ilan etmek istiyoruz" diye konuştu.

TOLGA ZENGİN'E DESTEK

Tolga Zengin hakkında da açıklamalarda bulunan Işık, "Tolga Zengin çok sorumlu biri. Taraftarın da büyük desteği vardı. Tolga, Beşiktaş'ın kaptanı. Bu takımdaki herkes bizim için aynı. Hocamız kime görev verirse herkes sorumluluğunu yerine getiriyor. Tolga çok önemli bir pozisyonda ciddi bir kurtarış yaptı. Oynadığında da oynamadığında da büyük önemi var takım için. Taraftarın Tolga'yı kucaklaması çok önemliydi. Fabri'nin tetkikleri devam ediyor. Çok ciddi bir şey olduğunu sanmıyorum. Bir şey söylemek şu an için doğru olmaz" ifadelerini kullandı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"