comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak'tan Kasımpaşa maç sonu sözleri

26 Ocak 2018, Cuma 22:26
Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak'tan Kasımpaşa maç sonu sözleri

Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak, Kasımpaşa maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 19. haftasında sahasında Kasımpaşa'yı 2-1 mağlup etti. Maçın ardından Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak, A Spor'a açıklamalarda bulundu. Albayrak transfer çalışmaları hakkında da bilgi verdi. 


Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa Metin Albayrak maç sonu yorumları


Metin Albayrak karşılaşmanın ardından A Spor'a yaptığı açıklamalarda, "Lig artık zorlu bir yarış içerisinde. Her maç zor. Bugün son dakikalarda zorlandık ama farka da gidebilirdik. Kaçırdığımız pozisyonlar var. Önemli olan 3 puanı almaktı ve kazandık. Şimdi önümüzdeki maçlara bakıyoruz." diye konuştu. 


Beşiktaş'ın Vagner Love ve forvet transfer haberleri


Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak transfer soruları hakkında ise, " İnşallah bu hafta Beşiktaşımız için hayırlı olacak. Çalışmalarımız devam ediyor." derken, alt yapıdaki çalışmalar hakkında ise, "Kendimiz kadar Türk futboluna da hizmet ediyoruz. Lucescu ve Tayfur hocayla da görüştük. Hepimizin amacı milli takımımıza hizmet etmek. Alt yapıda iyi çalışıyoruz, iyi çalışıyoruz. U17 takımımız devre arasına kampına gitti. Belki de Türkiye'de ilk kez U17 takımı devre arası kampına gitti. Çalışmalarımız devam ediyor." dedi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)