comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş yöneticisi Ahmet Nur Çebi trafik kazası geçirdi

20 Ocak 2018, Cumartesi 22:48
Beşiktaş yöneticisi Ahmet Nur Çebi trafik kazası geçirdi

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, akşam saatlerinde Mecidiyeköy'de trafik kazası geçirdi. 

FutboArena - Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, hasarlı bir trafik kazası geçirdi. İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre kazada yaralanmayan Çebi, buna karşı tedbir amaçlı olarak hastaneye kaldırıldı.
 

Ahmet Nur Çebi'nin sağlık durumu


Beşiktaş camiası akşam saatlerinde gelen haberle endişelendi. Mecideköy'de trafik kazası geçirdiği öğrenilen Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi'nin, olayda herhangi bir yara almadığı ifade edildi. Arabası hasar alan siyah beyazlı yönetici, tamamen önlem amacıyla hastaneye götürüldü. Ahmet Nur Çebi'nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

METİN ALBAYRAK'TAN AÇIKLAMA GELDİ
Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak, hastaneden yaptığı açıklamada "Ahmet başkanımız bir trafik kazası geçirdi. Şu anda hastanedeyiz ama çok şükür sadece kontrol amaçlı tutuyorlar. Kaygı duyulacak bir şey yok. Doktorların dediğini göre de durumu çok iyi. Yarın taburcu olacak" ifadelerini kullandı.

AHMET NUR ÇEBİ'NİN CEZASI ONANDI

Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye verilen 45 gün hak mahrumiyeti cezasını onadı.

TFF'den yapılan açıklamada, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından Çebi'ye, sportmenliğe aykırı demeçleri nedeniyle verilen 45 gün hak mahrumiyeti ve 30 bin lira para cezasının oy birliğiyle onandığı bildirildi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)